שיווק בפייסבוק – מה צפוי לנו בשנת 2019?

שיווק בפייסבוק 2019

מצמצתם כהרף עין, שינוי דרמטי נוסף התרחש בזמן קצר זה בכל מה שנכלל תחת הכותרת ניו מדיה. כן, שנת 2018 ננעלת עם שינויים רבים ומגמות מיוחדות שהתרחשו במהלך חודשי השנה התוססת הזו. והנה נפרסת לפנינו שנת 2019 שגם היא עתידה להעמיד אותנו בפני חידושים, להציג בפנינו מגמות חדשות. ולשמור עלינו מעודכנים וערניים לכל המתרחש סביבנו.

קראו על ניהול דף עסקי בפייסבוק

תצפית לשיווק בפייסבוק לשנה הקרובה

  • לא מפסיקים ללמוד – חשוב לזכור כי גם אם אתם בטוחים שאתם חכמים ויודעים את כל תורת השיווק במדיה הדיגיטלית, לעולם לא נכון להפסיק ללמוד, קראו בהרחבה באתר https://killermedia.co.il. המערכות, הרשתות החברתיות, הפיצ'רים וכל מה שקשור לעולם הווירטואלי ממשיך להתעדכן ולהתחדש לכל אורך הדרך. מי שנעצר ומספיק להתעדכן מוצא את עצמו הרחק מאחור.
  • מגבירים שימוש בווידאו – נכון שבשנת 2018 צפינו בכמות גדולה של סרטוני וידאו. אבל מסתבר כי השימוש בהם ילך ויגדל. וכמויות הצפיות והמסרים השיווקיים שיועברו באמצעות סרטונים וקליפים יתפחו.
  • קמפיינים מותאמים אישית – השנים שנוקפות הולכות ומדייקות את המסרים השיווקיים שפוגשים את הלקוח הפוטנציאלי. ככל שהמסר הפרסומי מותאם לו ומדויק יותר יש סיכוי מוגבר שהוא ייענה להצעה. העבודה עם דאטה מאפשרת לסגנן מסרים אישיים ומדויקים יותר.
  • הגדלת השימוש באימוג'ים בדפים עסקיים – אמנם בעבר נתפסו האימוג'ים כמשהו זול ועממי מידי. אבל מסתבר שלקוחות מחפשים חיבור רגשי וממד אנושי, ולא עסקיות קרירה. לכן בשנה הקרובה ילך השימוש באימוג'ים ויגדל. ונרבה לחייך, לצחוק, לקרוץ ולהיות מופתעים גם בדפים עסקיים בפייסבוק.
  • זיהוי העדפות לקוח – המערכת לומדת לזהות את תחומי ההתעניינות של הלקוחות ולהציע להם בהתאם לכך הצעות שעשויות לעניין אותם. הזיהוי האוטומטי מאפשר לנהל מול כל לקוח ומתעניין פרסום בפייסבוק ממוקד ומדויק ביותר, בהתאם לצרכים ולתחומי ההתעניינות שלו.
  • Artificial Intelligence– גם הבינה המלאכותית שמתפתחת ועושה צעדים מרחיקי לכת תתפוס מקום משמעותי יותר. והיא תשמש בתוכנות שונות ותציע מגוון פתרונות בתחומים שונים.

מוכנים לשנת 2019? קראתם את המפה והצטיידתם בכל המידע הנחוץ? הכון הכן צא, הדרך מתחילה ומובילה אותנו לשנה מלאת עשייה.

קראו על טעויות נפוצות בעת שיווק באינטרנט שתוכלו להימנע מהן!

actualic.co.il/טעויות-נפוצות-בעת-שיווק-באינטרנט/

אהבתם את הפוסט? שתפו אותו בין חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

מהו מיתוג לעסק

מיתוג לעסק אספקלריא הוא תהליך יצירת המותג והתדמית של עסק. חשוב מאוד לכל עסק שיהיה מותג שישקף את התדמית שלו וגם יוכל להעביר את הערכים

קרא עוד »

הפחתת משקל הרבלייף

שיעורי ההשמנה עלו ביותר מ-50% ב-40 השנים האחרונות. הבעיה הפכה כל כך נפוצה שהיא נחשבת כיום למגיפה של בריאות הציבור. תוספי תזונה לירידה במשקל הופכים

קרא עוד »