למה כדאי לילדים שלכם להצטרף לתוכנית סקראץ עוד היום

סקראץ לילדים

תחום ההייטק מתפתח בימינו במהירות עצומה, כולל פיתוח אפליקציות. האפליקציות מותקנות על הסמארטפונים אחרי הורדת תוכנה מתאימה והן נועדו להקל על החיים של כולנו ולאפשר לנו לנווט במהירות וביעילות בין יעדים, לקבל מידע נחוץ, לתקשר עם חברים במסנג'ר ועוד ועוד. בימינו אפשר ללמוד תכנות כבר בגילאי בית ספר יסודי ויש דרכים להעביר את החומר ללא רקע נרחב במתמטיקה, אשר נרכש בכיתות התיכון ובאוניברסיטאות. פיתוח יכולות תכנות כבר מגיל צעיר מהווה אתגר אמיתי עבור הבן או הבת שלכם, והוא יעניק להם מסגרת בה יוכלו להביא לידי ביטוי את הכשרונות שלהם. כדי ללמוד הם יצטרכו להכיר סביבת פיתוח פשוטה אשר מותאמת לבני גיל צעיר ומאפשרת התחלה מהבסיס.

 

סביבת סקראץ'  פותחה לפני כעשר שנים באוניברסיטה המפורסמת MIT  בארה"ב, והיא נמצאת בשימוש של מיליוני תלמידים ברחבי העולם לאחר שתורגמה לשפות רבות. סקראץ' מאפשרת התחלה מאפס, ללא כל רקע מוקדם, ורכישת יכולות תכנות בסיסיות. באמצעותה אפשר ללמוד ליצור משחקים, לפתח חשיבה ויזואלית, לעצב אתרים וליצור חידונים וסיפורים אינטראקטיביים. כל אלה יוצרים אתגר עבור ילדים ותורמים לפיתוח חשיבה ויזואלית, לוגית ומעשית. הילדים שלכם הם בעלי יצר סקרנות טבעי וסקראץ' פונה אל הסקרנות ומעניקה ידע אשר שימוש בו מוביל ליצירה ולפיתוח כושר המחשבה.

 

הלימודים אינם תחרותיים ובסיום אין תעודה, והכל בנוי על תמיכה בילד ועידוד מחשבה ויצירה. כל שיעור נועד להעניק להם כלים לוגיים וגרפיים ולגרות את סקרנותם. כמו כן אין מבחנים במהלך או בסיום הקורס, אלא התקדמות בהתאם לרצונם של התלמידים, אשר מעוניינים לספק את יצר הסקרנות הטבעית שלהם. במהלך הקורס הם מתקדמים מפרויקט לפרויקט ורוכשים כלים נוספים. חומר הלימודים כולל הכרת פקודות, תנאים לוגיים, לולאות, משתנים לוגיים וכלי אנימציה ועיצוב משחקים. סקראץ' מהווה את הצעד הראשון של ילדכם בעולם הייטק והעיצוב. מכאן הוא יוכל בעתיד להמשיך לפי רצונו ולהתקדם בתכנות, עיצוב גרפי או עיסוק אחר. את הכלים שירכוש בסקראץ' הוא לא ישכח לעולם.

מידע נוסף תוכלו למצוא באתר https://tekkieuni.co.il/

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
תשתית אינטרנט – סיבים או לא להיות
הטכנולוגיות דוהרות קדימה. הן מפגישות אותנו עם אופציות שלא הכרנו עד היום ומאפשרות לנו לבצע פעולות...
קרא עוד »
אוג 19, 2021
ראש דיו – בחרו ספק אמין ומוביל ברמה ארצית
אם תרצו לרכוש כמות גדולה של ראש דיו ולדעת כי אתם משיגים אותם במחירים המשתלמים ביותר בשוק וזאת כאשר...
קרא עוד »
מרץ 19, 2021
הפחתת משקל הרבלייף
שיעורי ההשמנה עלו ביותר מ-50% ב-40 השנים האחרונות. הבעיה הפכה כל כך נפוצה שהיא נחשבת כיום למגיפה של...
קרא עוד »
אפר 22, 2023