ניהול דף עסקי בפייסבוק – המדריך למתחילים

ניהול דף עסקי בפייסבוק

אם בעבר היה מספיק לנהל את העסק שלכם ולהשקיע מעט זמן בקידום ובשיווק שלו, הרי שהיום הכול נראה קצת אחרת. עסק שלא נמצא במדיות החברתיות, נמצא שנות אור אחורה בזמן. לכן אין מנוס מלהקים אתר אינטרנט לעסק, להראות נוכחות במדיות החברתיות השונות וכמובן להשקיע את הזמן הדרוש בניהול דף עסקי בפייסבוק. זהו למעשה כרטיס הביקור של העסק שלכם באחת מהמדיות החברתיות הפופולאריות ביותר של ימינו, ככה שאסור בשום אופן לזלזל בעניין הזה. ניהול מקצועי ואפקטיבי של דף הפייסבוק עם אהוד טייץ, יכול להגדיל בצורה משמעותית את החשיפה של העסק, לחזק את המיתוג שלו וכמובן ליצור ערוץ פתוח לקהל היעד. זהו האמצעי שלכם ליצור דיאלוג עם לקוחות פוטנציאלים.

ניהול דף עסקי בפייסבוק – איך בכלל מתחילים?

השלב הראשוני הוא כמובן לפתוח עמוד עסקי בפייסבוק. לאחר שהעמוד קיים, ניתן להשקיע את הזמן הנחוץ כדי לנהל אותו בצורה היעילה והמקצועית ביותר. קודם כל, חשוב לתת את הדעת לגבי העיצוב של העמוד שלכם. חשוב שהעיצוב יהיה אטרקטיבי, ולכן חשוב לבחור בתמונת נושא שתמשוך את הגולשים. על מנת לקדם את המיתוג של העסק, עדיף לבחור בתמונות שמייצגות את המותג עצמו.

נקודה חשובה נוספת היא התוכן שמועלה לדף שלכם. חשוב להעלות תוכן לא רק כדי לסמן וי, אלא כדי לספק ערך ממשי לגולשים. לכן מומלץ לייצר תוכן שמעניק לגולשים טיפים ועצות בנושאים שקשורים לעסק שלכם, לעדכן אותם לגבי מחקרים חדשניים שקשורים לתחום ומידי פעם לפנק בהטבה ייחודית לגולשי העמוד. חשוב גם לתת את הדעת לא רק לגבי תדירות העדכונים, אלא גם לגבי התזמון שלהם. לכל קהל יעד יש את הזמן המועדף עליו כדי לגלוש באינטרנט, לכן חשוב להתאים את זמן העדכון לקהל היעד שלכם.

אל תשכחו להניע את הגולשים לפעולה מסוימת, כמו למשל ללחוץ על לינק לאתר, להשאיר פרטים לצורך קבלת הטבה מיוחדת וכדומה. ככל שהאינטראקציה של הגולשים תגדל, כך יגדל הסיכוי של חשיפת העמוד בפני החברים שלהם. לכן חשוב כמה שיותר לשאול לדעתם של הגולשים, להשתמש בסקרים ובעיקר לגרום להם להגיב על הפוסטים שלכם.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
חבילת מיתוג לעסק
כל עסק יודע שעל מנת לבדל אותו מכלל העסקים האחרים המתחרים בו, עליו למתג את עצמו בצורה הטובה ביותר. כיום...
קרא עוד »
יול 24, 2020
איך לייעל את שיווק העסק באינטרנט?
אם עד לתקופה האחרונה עסקים רבים השקיעו זמן ומשאבים בשיטות פרסום מסורתיות, כיום ניתן לראות שינוי...
קרא עוד »
אוק 24, 2019
עיצוב אתרים
עידן הקורונה פתח בפנינו חלונות לעולם מסוג שונה. מדובר בהתנהלות בעולם שונה ווירטואלי ברובו. אז נכון...
קרא עוד »
נוב 22, 2020