איך להתמודד עם תקלות במערכות של הארגון?

drp

המערכות של הארגון הן ללא ספק חשובות במיוחד, בין אם אלה מערכות ניהול או גיבוי נתונים ובין א מדובר באפליקציה ייחודית שפותחה עבור הלקוחות. מה קורה במקרה של תקלה? ובכן, טוב לדעת שיש פתרון. סקרנים? אספנו מידע בנושא.

להתאושש מאסון

לכל ארגון יש מגוון מערכות, בין אם אלה מערכות פנימיות, אתרי אינטרנט או אפליקציות, שכן אלה, מהווים חלק בלתי נפרד מניהול העסק, והם חיוניים לייעול העבודה והעשייה של הארגון. לעיתים עשויות להתרחש תקלות מסוימות או שיבושים שעלולים להפריע להתנהלות העבודה השגרתית, ופה כדאי להכיר את המונח drp או התאוששות מאסון.

DRP? מה זה בכלל?

מדובר בשירות ייחודי שמטרתו להתאושש מאסונות שכאלו, כשהשירות מותאם לארגון בהתאמה אישית, ועל כן הוא כל כך אידיאלי. כמו כן, מדובר בשירות שמתאים לכל המערכות והאפליקציות של הארגון, והוא חלק בלתי נפרד מניהול הסיכונים של העסק.

הפתרון תומך בלא מעט צרכים, החל מגיבוי ושחזור נתונים, ועד למעבר לשרת חלופי במידה וישנו כשל במערכות. פתרון זה למעשה יאפשר לכם להתאושש מאסון די מהר, מה שיאפשר לכם לצמצם עלויות (כמובן מדובר בעלויות לא מתוכננות שנגרמו בעקבות התקלה), ואף לשפר את זמינותן של התשתיות בארגון. השיבושים הללו עשויים להתרחש בכל עת, גם בארגונים קטנים וגם בארגונים גדולים, כך שאין להקל ראש בנושא.

נוסף לכל מה שצוין לעיל, מוטב להדגיש כי מדובר בתוכניות שחזור אוטומטיות, כך שניתן לצמצם את הנזק במקרה של תקלה המערכות הארגון. ואם לא די בכך – השירות עומד בתקני אבטחה גבוהים במיוחד, מה שבהחלט מהווה יתרון משמעותי.

שנסכם?

לא מעט ארגונים נעזרים במערכות שונות לניהול הארגון, בין אם אלה אפליקציות, מערכות פנימיות או אפילו אתרי אינטרנט. חשוב לבצע ניהול סיכונים מושכל, ולקחת בחשבון את התקלות שעשויות להתרחש, ועל כן מוטב להיעזר בשירות התאוששות מאסון DRP, שמאפשר להתאושש מתקלות שונות בזמן קצר, תוך אבטחה גבוהה.

אם אתם מנהלים עסק או ארגון, מוטב שלא להקל ראש בנושא, ולייצר לעצמכם רשת ביטחון המיועדת למקרי חירום מסוג זה. בהצלחה.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
עיצוב אתרים
עידן הקורונה פתח בפנינו חלונות לעולם מסוג שונה. מדובר בהתנהלות בעולם שונה ווירטואלי ברובו. אז נכון...
קרא עוד »
נוב 22, 2020
מתקשה לקחת קורסים דיגיטליים באנגלית? יש גם בעברית!
בעולם יש כבר קמפוסים שמעבירים את מערך הלימודים שלהם בצורה ממוחשבת, אונליין לטובת תלמידים שלהם למידה...
קרא עוד »
מרץ 06, 2019
תביעת הגנת הפרטיות – המדריך המלא
כיום מוגשות לבית המשפט מאות אלפי תביעות בכל רחבי הארץ כאשר מדובר על אינספור אנשים שמגישים תביעות...
קרא עוד »
אוק 05, 2021