כך תמשכו קונים לחנות שלכם

למשוך קונים לחנות

כל אחד שפותח עסק או חנות, מחפש במהלך הזמן דרכים שונות כיצד למשוך אליו יותר ויותר לקוחות, לפעמים צריך משהו קטן או שינוי בתהליך השיווקי, ולפעמים שינוי גדול יעשה את ההבדל.

על מה צריך לחשוב כשרוצים למשוך קונים לחנות שלנו?

הרבה פעמים, המחשבה של בעלי חנויות היא שמספיק מוצר טוב, מספיק קמפיינים ושיווק נכון, בשביל למשוך לקוחות לחנות. זה נכון שבלי מוצר איכותי ובלי קמפיין שיחשוף את המוצר, לקוחות לא יכירו ולא ימצאו סיבה להיכנס לחנות. אך אלה לא הדברים היחידים שיכולים לעזור. צריך לחשוב גם על חווית הקנייה של הלקוחות, לכן, שיפוץ החנות זה לא המלצה זו חובה, ולו כדי להעניק ללקוחות חווית קניה איכותית ומהנה. ובכן, זה רק דבר אחד שיכול לעזור בעניין.

כשבוחרים לשפץ את החנות, הופכים אותה למקום הרבה יותר אטרקטיבי, הרבה יותר מעוצב, הרבה יותר נעים, הלקוחות ייהנו בה יותר ויהיה להם הרבה יותר נעים לשהות בה. מעבר לכך, גם לעובדים יהיה הרבה יותר נעים לעבוד בחנות משופצת, מעוצבת, חנות יותר מרווחת ויותר נעימה.

השיפוץ יכול לבוא לידי ביטוי בצורות שונות, ומן הסתם יתבטא גם בעיצוב של המקום, בנראות שלו אך גם באופן המעשי, ויהפוך את המקום להרבה יותר מושך.

מה עוד ניתן לעשות?

מבצעים והנחות

אין לקוח שלא ישמח לשלם מחיר נמוך יותר על מוצר, אין לקוח שלא ישמח לקנות מוצרים במבצעים. אפשר ליצור את האיזון שבין מוצרים במחיר נמוך לבין רווחיות, וכך מרוויחים גם לקוחות מרוצים וגם יוצרים רווח כלכלי.

מועדון חברים

ניתן לייצר בקלות רבה מועדון חברים שיספק הנחות, מבצעים, מידע על מוצרים חדשים ועוד. כל זה, לא רק יספק מענה מושלם ללקוחות אלא במובנים רבים גם ישאיר אותם לקוחות של החנות, הם לא יחפשו מקומות אחרים לקנות בהם מוצרים שהם יכולים למצוא בחנות ולהרוויח מהרכישה נקודות או כל דבר אחר.

ייחודיות

כל חנות יכולה לייצר עניין ייחודי, שירות ייחודי, למכור מוצרים באופן מיוחדים ועוד. היחס, השירות, אלה דברים שהלקוחות שמים לב אליהם והם ישמחו לקבל בחנות משהו שלא ימצאו בחנויות אחרות.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
נחשפו מחקרי QA: מרכיבי מפתח לשליטה
לימודי אבטחת איכות (QA), מרכיב קריטי בפיתוח ואספקה של מוצרים ושירותים באיכות גבוהה, דורשים הבנה ומערך...
קרא עוד »
נוב 25, 2023
5 דברים שחובה לדעת על שיווק ופרסום באינטרנט למגזר הערבי בישראל
שיווק ופרסום באינטרנט למגזר הערבי בישראל הוא תחום דינמי ומתפתח. עם הקהילה הערבית שמהווה חלק משמעותי...
קרא עוד »
מאי 30, 2024
יתרונות לא מוערכים של פתרונות תשלום והסדר לעסקים
בעולם המסחר המהיר, תפקידם של פתרונות התשלום והפשרה משתרע הרבה מעבר להקלת עסקאות בלבד. מערכות אלו...
קרא עוד »
מאי 07, 2024