​האם ניתן למכור שירותים/מוצרים דרך כרטיס ביקור דיגיטלי? כן!

כרטיסי ביקור דיגיטליים הופכים פופולריים יותר ויותר. הם משמשים חברות כדי לתקשר עם לקוחות ולקוחות פוטנציאליים.

כרטיסי הביקור הדיגיטליים הם דרך מצוינת לבנות מותג ולגרום ללקוחות שלך לזכור אותך. אתה יכול להשתמש בהם ככרטיס הזמנה, כרטיס תודה, מכתב תודה ועוד רבים.

כרטיס הביקור הדיגיטלי יכול לשמש כדי להציג את עצמך ואת החברה שלך, אך הוא שימושי גם למטרות אחרות כמו המלצות, הודעות ועוד.

כרטיס ביקור דיגיטלי יתרונות 

כרטיס הביקור הדיגיטלי הוא סוג של תקשורת שיווקית שקיימת כבר זמן רב. למעשה, כרטיסי הביקור הראשונים יוצרו בסוף המאה ה-19 על ידי יצרנים אמריקאים. הטכנולוגיה ששימשה לייצור כרטיסים אלו התבססה על הדפסה והעתקה. כיום חברות בוחרות להשתמש בכרטיס ביקור דיגיטלי בשל היתרונות הרבים המגולמים בו:

נוחות – קל יותר להתנייד עם כרטיס ביקור דיגיטלי​, בעוד  כרטיסי ביקור מודפסים יש צורך לסחוב אותם ממקום למקום, כרטיס ביקור דיגיטלי נמצא בענן וכל מה שאנחנו צריכים זה לשלוח לינק או להשאיר לינק ברשתות החברתיות.

קל לשינוי – כרטיס ביקור דיגיטלי ניתן לשינוי בכל עת. כל מה שאתם צריכים הוא להיכנס למערכת ניהול ולבצע שינוי בטקסט, בכתובת, בטלפון ועוד. בעוד שכרטיס ביקור מודפס – יש צורך להדפיס אותו מחדש, דבר שיכול להיות יקר מאוד.

​שיווק – קל לשווק כרטיס ביקור דיגיטלי, ניתן לשלוח לינקים לכולם, להשאיר לינק באתר שלכם ובאתרים אחרים ולהשאיר לינקים בקבוצות ברשתות החברתיות. כרטיס ביקור דיגטלי יכול להגיע ליותר ויותר אנשים.

​מכירת מוצרים / שירותים – אחד היתרונות הכי חשובים של כרטיס ביקור דיגיטלי הוא שניתן למכור בקלות את השירותים והמוצרים שלכם. באמצעות כרטיס ביקור דיגיטלי אדם מקבל מידע מפורט אודות השירותים שאתם מעניקים או המוצרים שאתם מוכרים, כך עולה הסיכוי שהוא יבחר בכם על פני מתחרים שלכם.

 

אהבתם את הפוסט? שתפו אותו בין חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

מהו מיתוג לעסק

מיתוג לעסק אספקלריא הוא תהליך יצירת המותג והתדמית של עסק. חשוב מאוד לכל עסק שיהיה מותג שישקף את התדמית שלו וגם יוכל להעביר את הערכים

קרא עוד »

הפחתת משקל הרבלייף

שיעורי ההשמנה עלו ביותר מ-50% ב-40 השנים האחרונות. הבעיה הפכה כל כך נפוצה שהיא נחשבת כיום למגיפה של בריאות הציבור. תוספי תזונה לירידה במשקל הופכים

קרא עוד »