מה כולל תהליך בניית MVP

MVP הוא מונח המתייחס למוצר המינימלי בר-קיימא. זהו מוצר עם מספיק תכונות כדי לבדוק את השוק או לקבל משוב מלקוחות. מה כולל תהליך בניית MVP, אלה הדברים שכדאי לדעת בנושא. 

שלב מרכזי בפיתוח מוצר 

ה-MVP הוא שלב מרכזי בתהליך פיתוח המוצר והוא עוזר לסטארט-אפים ולעסקים להוציא את המוצרים שלהם החוצה כדי שיוכלו להיבדק על ידי משתמשים פוטנציאליים. תהליך בניית MVP מיצר תחושה של התרגשות ודחיפות למוצר, במיוחד בקרב משתמשים פוטנציאליים. הוא נועד לספק משוב על המוצר כדי להנחות את הפיתוח. לאחר שימוש ב-MVP על ידי קבוצה קטנה של משתמשים, ניתן ליצור גרסה מעשייה שתהיה מוכנה לגרסה רחבה יותר. ה-MVP נותן לחברי הצוותים את ההזדמנות לתעדף תכונות רצויות ומועדפות. 

מתאים בבניית אפליקציות

תהליך בניית MVP  יכול לשמש גם באפליקציות. כלומר, MVP יכול גם להתייחס לאפליקציה שפותחה עם תכונה אחת בלבד שיכולה לעזור לך לבדוק את השוק עבור רעיון האפליקציה שלך. . MVP הוא צורה מקוצרת של ראשי התיבות Minimum Viable Product. הוא משמש לתיאור אפליקציה או תוכנה שיש לה מערך תכונות מוגבל שנועד לבדוק את השוק עבור רעיון.

חסכוני בזמן ובכסף

זוהי אסטרטגיה שבה משתמשים עסקים כדי להשיק מוצרים או שירותים עם מספיק תכונות כדי לבדוק את השוק מבלי לבזבז זמן, כסף או משאבים על תכונות שהשוק לא צריך. המונח "MVP" נגזר משתי אסטרטגיות שיווק: מינימום מוצר בר-קיימא ואסטרטגיית MVP. הרעיון מאחורי אסטרטגיה זו הוא להשיק מוצר עם רק את התכונות הנחוצות כדי לבדוק את הכדאיות שלו. במקרים רבים, תכונות אלו מקודדות ביד על מנת לחסוך  זמן פיתוח ולחסוך כסף. 

לסיכום, MVP אינו מוצר מוגמר, הוא נועד לעזור לחברות ללמוד מה השוק רוצה ומה הלקוחות שלהן רוצים. זה מאפשר לדעת אם הם צריכים לבצע שינויים נוספים או שהם צריכים להמשיך עם התוכנית המקורית. מידע נוסף באתר https://www.shtibel.com/

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כמה עולה קידום אתרים?
מחיר של קידום אתרים נע בטווח כל כך גדול שאין לו תמחור קבוע. יש תמחור שלדעתנו הוא הגיוני ונחשב לממוצע...
קרא עוד »
ספט 14, 2021
קידום חנות וירטואלית
חנויות וירטואליות הן דרך מצוינת לקדם את המוצר והשירותים שלך. הרעיון של חנות וירטואלית אינו חדש. זה...
קרא עוד »
דצמ 22, 2022
צילום לחנויות אינטרנט
בניית חנות דיגיטלית היא הצעד הראשון שלכם למכור מוצרים דרך האינטרנט. כמובן שזה הרבה יותר מורכב מזה:...
קרא עוד »
נוב 13, 2021