מהן הדרכים לייצר הכנסה פאסיבית?

הכנסה פסיבית יכולה להיות דרך מצוינת לעזור לך לייצר תזרים מזומנים נוסף, בין אם אתה מפעיל בלאגן צדדי או סתם מנסה להשיג מעט בצק נוסף בכל חודש, במיוחד כשהאינפלציה משתוללת בכל המשק. הכנסה פסיבית יכולה לעזור לך להרוויח יותר בתקופות הטובות ולגרום לך להתגבר אם תהפוך לפתע למובטל, אם אתה מרצונך לוקח זמן מהעבודה או אם האינפלציה ממשיכה להרוס את כוח הקנייה שלך.

עם הכנסה פסיבית אתה יכול לקבל כסף גם כשאתה ממשיך בעבודה העיקרית שלך, או אם אתה מסוגל לבנות זרם מוצק של הכנסה פסיבית, אולי תרצה להתאושש קצת. כך או כך, הכנסה פסיבית מעניקה לך ביטחון נוסף.

ואם אתה מודאג מהיכולת לחסוך מספיק מהרווחים שלך כדי לעמוד ביעדי הפרישה שלך, בניית עושר באמצעות הכנסה פסיבית היא אסטרטגיה שעשויה למשוך גם אותך.

הכנסה פסיבית כוללת השתכרות קבועה ממקור שאינו מעסיק או קבלן. רשות המסים אומרת שהכנסה פסיבית יכולה להגיע משני מקורות: נכס דיגיטלי להשכרה או עסק שבו אדם אינו משתתף באופן פעיל, כגון תשלום תמלוגים על ספרים או דיבידנדים במניות.

"אנשים רבים חושבים שהכנסה פסיבית היא השגת משהו בחינם", אומר המאמן הפיננסי ומנהל קרן הגידור בדימוס טוד טרסידר. "יש לו משיכה של 'להתעשר מהר'… אבל בסופו של דבר, זה עדיין כרוך בעבודה. אתה פשוט נותן את העבודה מראש."

בפועל, אתה יכול לעשות חלק מהעבודה או את כולה מראש, אבל הכנסה פסיבית כרוכה לעתים קרובות גם בעבודה נוספת לאורך הדרך. ייתכן שתצטרך לעדכן את המוצר שלך או לתחזק היטב את הנכס להשכרה, כדי לשמור על זרימת הדולרים הפסיביים.

אבל אם אתה מחויב לאסטרטגיה, זו יכולה להיות דרך מצוינת לייצר הכנסה ותיצור לעצמך קצת ביטחון פיננסי נוסף לאורך הדרך.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך להפוך את העסק שלך לריווחי?
רוצים שהעסק שלכם יהיה ריווחי? ייעוץ נכון וחכם, תמיד יכול לעזור לכם. אך כיצד תעשו זאת? הנה כמה טיפים...
קרא עוד »
אוק 03, 2019
יופרס
אחסון אתרים של יופרס הוא חלק חשוב מאוד בכל אתר אינטרנט. זוהי הדרך הנפוצה ביותר לארח את האתר שלך. אחסון...
קרא עוד »
נוב 14, 2022
למה משמש PLA +?
גלילי נימה PLA הם מרכיב הכרחי עבור מדפסות תלת מימד. PLA הוא סוג של פלסטיק המשמש ליצירת אובייקטים תלת...
קרא עוד »
ינו 24, 2023