תמיכה וורדפרס – לשם מה אנחנו צריכים את זה

תמיכה וורדפרס

אחד היתרונות של שימוש במערכות אוניברסאליות לצורך בניית אתרים, דוגמא מערכת וורדפרס, היא היכולת שלנו לקבל עזרה ותמיכה בכל יום, בכל שעה, מכל מקום בו אנחנו נמצאים. יש לנו אפשרות לעשות זאת בצורה פשוטה ומהירה. 

כשמדברים על תמיכה וורדפרס, הכוונה היא לתהליך שמתבצע בשלבים שונים של שימוש במערכת. אנחנו יכולים להיעזר בשירות התמיכה לפני שאנחנו רוכשים את המערכת ומחברים אותה לשרת אחסון, על מנת שנוכל לדעת כיצד לעשות זאת, אחרי שאנחנו מתחברים ומתחילים לעבוד על בניית אתרים, בין אם זה על המערכת עצמה או על חיבור לתוספים שונים, וכן כשאנחנו מבקשים לעבוד באופן שוטף על האתר, עדכון תכנים או כל דבר אחר. 

מערכת התמיכה עובדת גם בשביל לעזור לנו להבין כיצד לבצע פעולות שונות, וכן בשביל להתגבר על באגים ובעיות שונות במערכת. חשוב לציין, אנחנו יכולים להיעזר במערכת התמיכה לכל עניין, מתוך הנחה סבירה שאם נדע לפרט ולהציג את השאלה או את הבעיה בצורה מדויקת וברורה, אזי שנקבל תשובה. 

אילו מערכות תמיכה עומדות לרשותנו

ראשית, אנחנו יכולים להשתמש במערכת תמיכה וורדפרס עצמה, כלומר מערכת שקיימת באתר של החברה. יש לנו אפשרות להיעזר בה לצורך שימוש בחומרים ומידע רלוונטי עבורנו. 

שנית, אנחנו יכולים להיעזר בבלוגים, פורומים, קבוצות פייסבוק או אמצעים אחרים לצורך קבלת עזרה מצד מפתחים וגורמים אחרים שמתעסקים באופן קבוע עם מערכת זו ויש להם את הניסיון הנדרש לשם כך. 

שלישית, אנחנו יכולים להשתמש במערכת תמיכה של החברה דרכה אנחנו עובדים, דרכה אנחנו מאחסנים את האתר בשרת אחסון כזה או אחר. הצוות הטכני יוכל לעזור לנו בכל מה שקשור לאחסון, אבטחה ופרטים אחרים שקשורים לאתר.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הסבה להייטק – איך נדע שזה הזמן?
אנחנו בתקופת מעבר. תעשיות ישנות משתבשות ותעשיות חדשות צצות. אנחנו יכולים לראות את זה קורה בתחומים...
קרא עוד »
אוק 09, 2022
מיתוג עסקי
עסק טוב, בנוי באופן זה או אחר על מיתוג טוב. מיתוג עסקי יכול להיות אחד הגורמים המשמעותיים ביותר להצלחת...
קרא עוד »
ינו 23, 2021
קידום אתרים מקצועי
SEO מייצג אופטימיזציה למנועי חיפוש, שהיא מערך שיטות שנועד לשפר את המראה והמיקום של דפי אינטרנט בתוצאות...
קרא עוד »
נוב 04, 2021