איך מוצאים רעיונות לכתיבת תכנים?

יש לכם אתר חדש ומעוצב שמעניק לעסק שלכם חשיפה גם ברחבי רשת האינטרנט? מצוין! זו דרך מעולה בה תוכלו להגיע לגולשים שיהפכו להיות לקוחות שלכם, אך כדי שזה יקרה עליכם לדאוג לתחזק את האתר שלכם באופן נכון עם הוספת תכנים מעניינים, מושכים, רלוונטיים ואיכותיים שיגרמו לכמה שיותר גולשים להגיע לאתר, לצרוך את אותם תכנים ולבצע המרה מקוונת או פרונטלית/טלפונית שתעלה את המכירות של העסק.

תוהים איך תוכלו למצוא רעיונות לכתיבת תכנים מתאימים לאתר שלכם? בשורות הבאות נרחיב בדיוק על הנושא הזה, ונבין את החשיבות של כתיבת תוכן שיווקי לאתרי אינטרנט.

כתיבת תכנים לאתר – איך לעשות את זה נכון?

כשמדברים על כתיבת תוכן לאתר, הכוונה היא לכתיבה של תכנים טקסטואליים ולא העלאה של תכני מדיה כמו תמונות, סרטונים, אינפוגרפיקה ועוד תכנים וויזואליים – שהם טובים ומומלצים תמיד, אך לא אליהם מתכוונים במקרה של כתיבת תכנים. 

נכון שישנו טקסט קבוע ומקיף המספר על האתר, עסק, מהותו, המטרה שלו, החזון העסקי ועוד נושאים חשובים אחרים, אך אלו צריכים להישאר כפי שהם ויש להעלות לאתר תכנים עדכניים ומתחדשים בעמודים הפנימיים של האתר, כדי לשמור על רלוונטיות ועניין עבור קהל הגולשים שצורך את התכנים של האתר שלכם.

כיצד תמצאו רעיונות חדשים ומתאימים לכתיבת תכנים לאתר שלכם?

כדי להעלות תכנים חדשים באופן שוטף לאתר, יש למצוא נושאים לכתוב עליהם כדי שיהיה אפשר להוסיף את התוכן. רעיונות לכתיבת תכנים יש בשפע, רק צריך לדעת איזה רעיון לאמץ בכל פעם, איך להנגיש אותו בצורת טקסט מעניין לגולשים ואילו תכנים בכלל יעשו את האפקט הנכון.

לשם כך יש להתמקד בתכנים שמדברים באותו קו כמו הסגנון של התוכן שכבר קיים באתר, עם תוכן שיהיה סוחף, מפתיע ומנוסח בצורה מעניינת כמו טיפים, מדריכים, סיפורי מקרה וכו'.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
לפי אילו משתנים כדאי לבחור שילוט דיגיטלי לעסקים
הצלחה בחיים תלויה בהרבה מאוד גורמים שפשוט אי אפשר לפרט את כולם כאן. אך מה שכן ניתן לומר בפה מלא זה כי...
קרא עוד »
דצמ 25, 2018
מה זה לגאסי של אדם טל?
היום ניתן לשמוע יותר ויותר על הלגאסי של אדם טל. מדובר על קורס ליצירת מוצרים דיגיטאליים, אשר נחשב לאחד...
קרא עוד »
אוג 29, 2020
קופה עם מסוף אשראי- הדרך להגדלת הרווחיות בעסק
בעידן המודרני בעלי עסקים יעשו כל שביכולתם להנגיש לציבור את חיי המסחר. כחלק מההנגשה הפכו בשנים...
קרא עוד »
מאי 19, 2022