למה עסקים צריכים שירות שליחת הודעות MMS?

שליחת הודעות כאלה ואחרות מהטלפון הנייד כבר מזמן נחשבת לפעולה יום יומית. אבל כאשר מדובר בגוף עסקי, שליחת הודעות רגילות עם API לשליחת סמסים כבר לא עושה את העבודה. שירות שליחת הודעות MMS מועיל לעסקים, משום שמשיגים בצורה כזאת אפקטיביות מקסימלית, בתפוצה רחבה במיוחד. 

המון חשיפה, בקלות רבה 

בעזרת שירות שליחת הודעות MMS ניתן להשיג למסרים עסקיים ושיווקיים תפוצה יוצאת מן הכלל. מדובר בחשיפה רחבה, בעלויות נמוכות למדי. ביחס להודעות טקסט רגילות, הודעות MMS זוכות להרבה יותר היענות. אנשים נוטים להסתקרן מהן, להתעניין ולפתוח. למעשה כיום מסרים מסוג זה עובדים אפילו טוב יותר לעומת פרסום פוסטים שיווקיים סטנדרטיים ברשתות חברתיות כאלה או אחרות. כאן הנמען מקבל את ההודעה באופן אישי וזה עובד. 

רק טקסט כבר לא עובד 

כאשר ההודעות היו דבר חדש, האפקטיביות השיווקית שלהן הייתה גבוהה. כיום, צריך משהו אחר, מעניין, מעוצב וחכם יותר כמו מייל סמס או MMS. וזה הרעיון של שירות שליחת הודעות MMS. מדובר בהודעות שיכולות לכלול גם טקסט, אך לפני כן הן כוללות גרפיקה, תמונות ותכנים עשירים שמושכים תשומת לב. בהודעות מסוג זה ניתן לשלוח תמונות, סרטון בעל משמעות שיווקית, הדרכה קצרה ועוד הרבה יותר. 

מערכת ייעודית מאפשרת לעסקים לשלוח מסרים שונים, בקמפיין מפולח, במספרים גדולים. ניתן להעביר מידע לחברי מועדוני לקוחות, לשלוח מפת הכוונה לאירוע עסקי, קופונים של מבצעים ועוד ועוד. את השליחה ניתן לכוון למכשירים ניידים או לכתובות מייל. כמו כן במערכת הייעודית ניתן להגדיר שליחה נוחה במיוחד, דרך שולחן העבודה והמחשב האישי. אם כן, נסכם: Multimedia Messaging Service, זו הטכנולוגיה שמאפשרת שימוש שיווקי מיטבי בהודעות, באמצעות הסלולר או המחשב, לעסקים מכל סוג, מהקטנים ועד הגדולים ביותר. 

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
קידום אתרים מקצועי
SEO מייצג אופטימיזציה למנועי חיפוש, שהיא מערך שיטות שנועד לשפר את המראה והמיקום של דפי אינטרנט בתוצאות...
קרא עוד »
נוב 04, 2021
השכרת רכב לעסקים: מה חשוב לדעת?
בשנים האחרונות ניתן לראות כי שוק השכרת הרכב לעסקים גדולים, בינוניים וקטנים הולך וגדל ולצד זאת התפתחה...
קרא עוד »
אוג 11, 2020
חתימה דיגיטלית על מסמכים בקלות
בעידן המודרני רוב הלקוחות רוצים לחתום דיגיטלית על המסמכים השונים, מאחר ומדובר על דרך נוחה ומהירה...
קרא עוד »
אפר 19, 2023