פרסום מקוון, מאפשר לנו להציג את המודעות שלנו לאנשים שסביר להניח שיתעניינו במוצרים ובשירותים שלנו, תוך סינון של אנשים שלא נרצה לפרסם להם. פרסום בגוגל מביא לכם הרבה יותר ממה שאתם חושבים.

פרסום בגוגל 

פרסום מגוגל, נותן לכם את ההזדמנות להגיע ללקוחות פוטנציאליים כשהם משתמשים במספר מכשירים – מחשבים נייחים, מחשבים ניידים, טאבלטים וסמארטפונים.

היתרונות של Google Ads 

Google Ads מאפשרת לכם לנצל את היתרונות של פרסום מקוון: הציגו את המודעות שלכם לאנשים הנכונים, במקום הנכון ובזמן הנכון. Google Ads מציעה מספר יתרונות, אבל להלן היתרונות העיקריים: (קראו אודות יתרונות נוספים באתר של דרוקסיט – בניית אתרים).

מקדו את המודעות שלכם 

מיקוד נכון, נותן לכם את היכולת להציג את המודעות שלכם כדי להגיע לאנשים עם תחומי עניין ספציפיים – כלומר, אנשים שמתעניינים במוצרים ובשירותים שלכם – ולהציג להם מודעות רלוונטיות.

Google, מציעה דרכים שונות למיקוד ללקוחות פוטנציאליים. הנה מבט על האפשרויות שיש לכם עם מודעות מקוונות שיכולות להפוך את מסעות הפרסום השיווקיים שלכם לממוקדים עוד יותר:

מילות מפתח: 

מילים או ביטויים הרלוונטיים למוצרים ולשירות, המשמשים להצגת המודעות שלכם כאשר לקוחות מחפשים מונחים אלו או מבקרים באתרים רלוונטיים.

מיקום מודעה: 

הציגו את המודעות שלכם בדפי תוצאות החיפוש של גוגל ובאתרים המהווים חלק מרשת החיפוש והמדיה של Google.

גיל, מיקום ושפה: 

בחרו את הגיל, המיקום הגיאוגרפי והשפה של הלקוחות שלכם ומקדו להם פרסום.

ימים, שעות ותדירות: 

הציגו את המודעות שלכם במהלך שעות או ימים מסוימים בשבוע, וקבעו באיזו תדירות המודעות שלכם יופיעו בה.

שליטה בעלויות:

גוגל, נותנת לכם שליטה על האופן שבו אתם מוציאים את הכסף. אין מינימום. ואתם יכולים לבחור כמה אתם מוציאים בחודש על פרסום.

אהבתם את הפוסט? שתפו אותו בין חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

יתרונות בקולט אדים נסתר

כיום, פנים המטבח מצויד בדברים שימושיים רבים, ביניהם מכשירי חשמל ביתיים הממלאים תפקיד חשוב. לאפשרויות עיצוב מודרניות יש את היכולת להטביע מכשירי חשמל, מה שהופך

קרא עוד »