3 רעיונות יצירתיים לגיוס עובדים

גיוס עובדים

התחרות היום בשוק העבודה היא מאוד אבל מאוד חריפה ועל כל עובד מתחרות חברות רבות. כך אנחנו רואים כי יש קושי גדול למצוא את העובדים הטובים ביותר וכי כל חברה צריכה לחשוב מחוץ לקופסא בכדי למצוא את העובדים הטובים ביותר שיש. ככל שהחברה תחשוב יותר לעומק על הנושא הזה כך סביר יותר להניח כי היא תצליח למצוא עובדים טובים יותר ועל כן חשבנו כי יהיה זה נכון להביא הפניכם 3 רעיונות יצירתיים לגיוס עובדים.

  • הביאו מנהל בכיר להרצות באוניברסיטה בפני סטודנטים

אחת הדרכים הטובות ביותר לגייס עובדים היא למצוא אותם באוניברסיטה כאשר הם עוד סטונדטים. כך אתם מוצאים כוח אדם איכותי אשר יעבוד אצלכם לאורך זמן ואשר מגיע רענן וטרי. על רקע זה יש לציין כי בכדי למשוך את הסטודנטים אליכם כדאי לכם להביא מנהל בכיר שירצה לפניהם ואשר יספר להם על החברה וכך אתם תבטיחו כי הם יתעניינו בחברה ויחשבו עליה דברים חיובים.

  • תנו בונוסים לעובדים אשר מביאים עובד חדש

אחת הדרכים הטובות ביותר למצוא עובדים טובים זה שהעובדים בחברה יביאו את החברים שלכם ואת המכרים שלהם לעבוד בחברה. ברגע שיש לכם המלצה על עובד מעובד אחר שאתם סומכים עליו אתם יכולים להיות בטוחים כי אותו עובד יהיה איכותי וטוב. על רקע זה אנחנו ממליצים לכם לתת בונוסים לעובדים במקרה שההמלצה שלהם מתקבלת ואתם מעסיקים את החברים שלהם. תמריץ הוא דבר מאוד מקובל והוא יכול להעלות את הגיוס שלכם של עובדים מוכשרים שעשרות אחוזים ועל כן זהו מהלך ממולץ מאוד.

  • השתמשו בכתבה בעיתון בכדי לפרסם את המשרה

לעתים ככל שהחשיפה של מודעת הדרושים תהיה יותר גדולה כך יגיעו יותר מועמדים טובים לעבודה. על רקע זה יש לבחון את האופציה של כתבה בעיתון או באתר אינטרנט אשר כדרך אגב תספר על המשרה הפנויה ועל התנאים שיש בה. כך תגיעו אל אלפי מועמדים ותוכלו להבטיח כי יגיעו הרבה מאוד מועמדים מוכשרים לראיונות העבודה כך שבסופו של יום תבחרו את העובד המתאים והטוב ביותר לתפקיד.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
בניית אתרים – בצעו סקר שוק לפני
לפני שאתם בוחרים באופן אקראי בשירותיה של חברת בניית אתרים כזו או אחרת, דעו לכם כי יהיה מוטב שתבצעו סקר...
קרא עוד »
מרץ 17, 2022
חיתוך בלייזר: למה זה משמש בתעשייה?
חיתוך בלייזר הפך לדרך פופולרית לייצור מוצרים. הוא משמש בתעשייה מכיוון שזו דרך מדויקת ויעילה לחיתוך...
קרא עוד »
אוק 21, 2022
מהו מיתוג לעסק
מיתוג לעסק אספקלריא הוא תהליך יצירת המותג והתדמית של עסק. חשוב מאוד לכל עסק שיהיה מותג שישקף את...
קרא עוד »
מאי 01, 2023