החלק הקשה ביותר בעבודה עבור סוכן ביטוח, הוא למצוא לידים טובים. לא משנה אם אתם מכירים ביטוח חיים ויכולים להסביר את הניואנסים של המוצר שלכם בבהירות ללא דופי, אתם לא יכולים לשרוד בלי לידים לביטוח

לידים לביטוח 

הידיעה של איך למצוא ולהשתמש בלידים, חשובה היום יותר מתמיד, מכיוון שהמכירות עוברות יותר ויותר דרך האינטרנט, כך שסוכנים מתחרים עם מחשבים על מכירות לקהלים שונים ובאמצעותם מצליחים להגיע ללקוחות קונים.

שוק ביטוח החיים רווי לשמצה במאות על מאות סוכנים המתחרים על תשומת לבם של מעט לקוחות פוטנציאליים מוסמכים. התמודדות מול לקוחות פוטנציאליים אלה לפני המתחרים שלכם, היא חיונית אם אתם רוצים קריירה משתלמת וארוכת טווח בעסק הזה. 

איך למצוא לידים חדשים? 

לינקדאין, היא אחת הדרכים למצוא לידים חדשים, אבל נדרשת מעורבות ועבודה קשה כדי לחדור לאתר הרשת החזק הזה. שיטות שונות ליצירת לידים יפעלו בהתאם לסגנון המכירה של הסוכן, השוק המקומי, הידע והמומחיות של הסוכן.

לידים לביטוח חיים של החברה 

אולי הדרך הקלה ביותר להבטיח לעצמכם זרימת לידים קבועה, היא לפנות אל חברת לידים ולרכוש לידים שהיא מספקת לנציגים שלה. סוכנויות ביטוח חיים רבות, משתמשות בהבטחה של לידים כדי לפתות סוכנים פוטנציאליים במהלך תהליך הגיוס. 

למרות שהרעיון שלא תצטרכו לחפש עסקים בעצמכם מפתה, התמונות שחברות מציירות על התוכניות המובילות שלהן, כמעט תמיד אטרקטיביות יותר מהמציאות.

לידים של צד שלישי 

אם החברה שלכם לא מספקת לידים, או אם היא מספקת אך אינכם מרוצים מהאיכות, קיימות חברות צד ג' שהעסק היחיד שלהן הוא מכירת לידים לסוכני ביטוח. לכן, אם אתם רוצים לקנות לידים איכותיים ואמינים, עשו זאת רק עם המומחים ליצירת לידים.

אהבתם את הפוסט? שתפו אותו בין חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

מהו מיתוג לעסק

מיתוג לעסק אספקלריא הוא תהליך יצירת המותג והתדמית של עסק. חשוב מאוד לכל עסק שיהיה מותג שישקף את התדמית שלו וגם יוכל להעביר את הערכים

קרא עוד »

הפחתת משקל הרבלייף

שיעורי ההשמנה עלו ביותר מ-50% ב-40 השנים האחרונות. הבעיה הפכה כל כך נפוצה שהיא נחשבת כיום למגיפה של בריאות הציבור. תוספי תזונה לירידה במשקל הופכים

קרא עוד »