קורס אקסל למתחילים

 

 

קורס זה נוצר כדי לעזור לאנשים חדשים בעולם הגיליונות האלקטרוניים. זהו מבוא למושגים ולמיומנויות הבסיסיות של Excel, אשר יהיה שימושי עבור אנשים שרוצים ללמוד כיצד להשתמש בגיליונות אלקטרוניים. בעתיד. מהו גיליון אלקטרוני? מהן הפונקציות הבסיסיות של אקסל? קורס אקסל זה נועד לתת לך הבנה כיצד גיליונות אלקטרוניים עובדים ומה הם יכולים לעשות. זה יעזור לך להתרגל לכל מה ש-Excel יכול להציע ויקל עליך ללמוד דברים חדשים בחייך כמשתמש בגיליון אלקטרוני. איזה סוג של תוכן אני צריך כדי להשלים את הקורס הזה? קורס זה יכסה את כל היסודות: נוסחאות, עבודה עם מערכים, ותאים, עיצוב וכיצד להשתמש במיומנויות כמו תרשימים וגרפים. אנו נסקור גם כיצד למצוא ערכות נתונים מורכבות לפעמים, כך שתוכל להתחיל מהר ככל האפשר עם משימות הגיליון האלקטרוני שלך.

אילו נושאים אלמד בקורס זה?

קורס אקסל למתחילים יכסה את כל המושגים הבסיסיים שאתה צריך לדעת עליהם לפני השימוש בגיליונות אלקטרוניים. בקורס זה אנו הולכים לכסות את היסודות הבאים: יצירת תא חדש פונקציית Excel והתאמה של הקשות עיצוב מספרים גרפים כיצד לבצע למצוא ולהוריד נתונים איך לקרוא גיליון אלקטרוני, לשנות אותו או למחוק אותו קצת רקע בכל זה יעזור לך להבין את המטרה הסופית של קורס זה: כיצד להשתמש באקסל בעסקים. 

אם אתה כבר יודע את היסודות, אז דלג למטה אל "אסטרטגיות למתחילים" למטה. אם אתה חדש בגיליונות אלקטרוניים, אנו ממליצים לך להתחיל עם אחד מקורסי המבוא שלנו כדי שתהיה לך מסגרת כללית טובה ללמידה עליהם. אנו ממליצים גם למתחילים לקחת לפחות ביניים אחד

זהו קורס למתחילים להתחיל להשתמש באקסל. הוא מספק מדריך צעד אחר צעד כדי ללמוד כיצד להשתמש ב- Excel וגם מראה לך כיצד ליצור גיליונות אלקטרוניים משלך.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
5 דברים שחובה לדעת על שיווק ופרסום באינטרנט למגזר הערבי בישראל
שיווק ופרסום באינטרנט למגזר הערבי בישראל הוא תחום דינמי ומתפתח. עם הקהילה הערבית שמהווה חלק משמעותי...
קרא עוד »
מאי 30, 2024
מינוף אימון חיצוני (ODT) לגיבוש צוות במקום העבודה
אימון חוץ (ODT) התגלה כשיטה חדשנית ויעילה לטפח גיבוש צוות ולשפר את הדינמיקה הבין אישית בתוך מסגרות...
קרא עוד »
מאי 12, 2024
מתכננים לבנות אתר וורדפרס? היכנסו!
אנשים רבים בוחרים בתקופה האחרונה לבנות לעצמם אתר וורדפרס. מדובר על אתר שנבנה על בסיס קוד פתוח, דבר...
קרא עוד »
אוק 16, 2019