קורס אקסל למתחילים

 

 

קורס זה נוצר כדי לעזור לאנשים חדשים בעולם הגיליונות האלקטרוניים. זהו מבוא למושגים ולמיומנויות הבסיסיות של Excel, אשר יהיה שימושי עבור אנשים שרוצים ללמוד כיצד להשתמש בגיליונות אלקטרוניים. בעתיד. מהו גיליון אלקטרוני? מהן הפונקציות הבסיסיות של אקסל? קורס אקסל זה נועד לתת לך הבנה כיצד גיליונות אלקטרוניים עובדים ומה הם יכולים לעשות. זה יעזור לך להתרגל לכל מה ש-Excel יכול להציע ויקל עליך ללמוד דברים חדשים בחייך כמשתמש בגיליון אלקטרוני. איזה סוג של תוכן אני צריך כדי להשלים את הקורס הזה? קורס זה יכסה את כל היסודות: נוסחאות, עבודה עם מערכים, ותאים, עיצוב וכיצד להשתמש במיומנויות כמו תרשימים וגרפים. אנו נסקור גם כיצד למצוא ערכות נתונים מורכבות לפעמים, כך שתוכל להתחיל מהר ככל האפשר עם משימות הגיליון האלקטרוני שלך.

אילו נושאים אלמד בקורס זה?

קורס אקסל למתחילים יכסה את כל המושגים הבסיסיים שאתה צריך לדעת עליהם לפני השימוש בגיליונות אלקטרוניים. בקורס זה אנו הולכים לכסות את היסודות הבאים: יצירת תא חדש פונקציית Excel והתאמה של הקשות עיצוב מספרים גרפים כיצד לבצע למצוא ולהוריד נתונים איך לקרוא גיליון אלקטרוני, לשנות אותו או למחוק אותו קצת רקע בכל זה יעזור לך להבין את המטרה הסופית של קורס זה: כיצד להשתמש באקסל בעסקים. 

אם אתה כבר יודע את היסודות, אז דלג למטה אל "אסטרטגיות למתחילים" למטה. אם אתה חדש בגיליונות אלקטרוניים, אנו ממליצים לך להתחיל עם אחד מקורסי המבוא שלנו כדי שתהיה לך מסגרת כללית טובה ללמידה עליהם. אנו ממליצים גם למתחילים לקחת לפחות ביניים אחד

זהו קורס למתחילים להתחיל להשתמש באקסל. הוא מספק מדריך צעד אחר צעד כדי ללמוד כיצד להשתמש ב- Excel וגם מראה לך כיצד ליצור גיליונות אלקטרוניים משלך.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כמה נקודות שחשוב לבדוק לפני שעושים קורס QA אונליין
איזה התרגשות, אחרי חודשים רבים של התלבטויות ובירורים החלטת ללמוד Quality Assurance – בדיקות תוכנה. אתה...
קרא עוד »
דצמ 14, 2020
מסחר באופציות בארה"ב – כל אחד יכול? כמה צריך להשקיע?
מסחר באופציות בארצות הברית נשמע כמו השלב הבא של כל סוחר ישראלי. זה אכן כך. לאחר שרכשתם מספיק ידע...
קרא עוד »
פבר 16, 2021
כך תמשכו קונים לחנות שלכם
כל אחד שפותח עסק או חנות, מחפש במהלך הזמן דרכים שונות כיצד למשוך אליו יותר ויותר לקוחות, לפעמים צריך...
קרא עוד »
פבר 12, 2020