האם אפליקציות IOS עושות יותר כסף מאפליקציות אנדרואיד?

אם אתם רוצים לפתח אפליקציה עבור מערכות הפעלה כמו IOS או אנדרואיד, חשוב שתכירו את ההבדלים בין שתי המערכות, ותדעו איזה פיתוח יניב לכם יותר רווחים. מערכות אלה הן שתי מערכות מובילות המלוות את הסמאטפונים הקיימים בעולם, בעוד ש IOS היא מערכת הפעלה שפותחה על ידי 'אפל' הענקית, ומערכת אנדרואיד בנויה באמצעות רובוט שמאפשר מערכת המיועדת למכשירים ניידים, ומבוססת תיבת לינוקס.

מהם ההבדלים בין שתי המערכות

לפני שנסביר לאיזה מערכת כדאי לייעד את האפליקציה, חשוב לדעת כי ישנם מספר הבדלים בין שתי המערכות, כמו הנגישות שכל אחת מהן מאפשרת, ההתאמה לתקציב פיתוח אפליקציה עבור כל אחת ממערכות, תהליך הפיתוח, התקציב וכדומה. עוד ישנה דעה כמעט אבסולוטית, אודות היות מערכת אנדרואיד נגישה יותר עבור מפתחי אפליקציות.

ומה לגבי תקציב?

כדי להבין עבור איזה מערכת רווחית יותר לפיתוח אפליקציה, פיתוח אפליקציה לאייפון או לאנדרואיד, חשוב בתחילה לבחון את תקציב הפיתוח. שכן לא כל הרעיונאים אשר להם רעיון מקורי לאפליקציה: יודעים כיצד לפתח אותה. לכן יש לחשב את ההוצאות עבור בית תוכנה מומלץ, את ההוצאות, הזמן הדרוש לפיתוח, שכירת העובדים עבור המשימה ושאר הוצאות כאלה ואחרות.

בעת החישוב יש גם לסקור את שוק האפליקציות ולהבין מהם המחירים ממוצעים עבור כל אחת מהמערכות. בכך למשל, אפשר למצוא חנויות אפליקציה באייפון שמקנות הורדה של היישום בדולר בלבד, בעוד שישנן אפליקציות המתאימות עבור אנדרואיד שניתן להוריד בחינם, אך להנות מרווחים של שטחי פרסום. אותם רווחים מגיעים ממפרסמים אשר מעוניינים לפרסם מוצר או שירות בעת השימוש באפליקציה.

לסיכום, כדי להבין עבור איזו מערכת משתלם יותר לפתח אפליקציה – יש לחשב את ההוצאות ואת זמן הפיתוח, את התקציב עבור תשלום לחברות תוכנה טובות, כמו גם את ההוצאות השוטפות שיהיו לעומת הרווחים. ובכל זאת, במידה ויש לכם רעיון גאוני ושימושי – מומלץ ליישמו באמצעות המומחים, זאת כדי שתוכלו לייצר רווחים עתידיים ותהודה סביב האפליקציה שלכם.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מדוע סרטוני ההדרכה הפכו נפוצים כל כך בארגונים הגדולים
כדי להבין את הסיבות  מדוע סרטוני הדרכה הפכו כה נפוצים בארגונים גדולים בדקנו על פני תקופה ארוכה מה...
קרא עוד »
אוג 31, 2020
פרסום בגוגל
פרסום מקוון, מאפשר לנו להציג את המודעות שלנו לאנשים שסביר להניח שיתעניינו במוצרים ובשירותים שלנו,...
קרא עוד »
אפר 12, 2022
upress
ה-"Upress" הוא כלי שעוזר לכותבים לעצב בקלות את התוכן שלהם לפורמטים שונים. זה מאפשר להם לעצב את התוכן שלהם...
קרא עוד »
נוב 14, 2022