שירותי ענן – מי מגן לכם על המידע?

שירותי ענן

כמה טוב זה עושה על הלב כשמסיימים ליצור קובץ חיוני בעבודה, שומרים אותו אבל גם מגבים אותו בענן של החברה. הידיעה שגם אם הקובץ יעלם מהמחשב, הוא עדיין קיים. כן, זו בהחלט הרגשה נפלאה. אך מה מבטיח לכם באמת שהקובץ שלכם בטוח בענן? מה מבטיח לכם שהענן שלכם מאובטח מספיק בכדי לא לאפשר פריצה?

בעולם בעל עננים רבים,  מי יכול להגן לכם על הענן שלכם?

אם השאלה היא מי, התשובה תהיה חברה המספקת שירותי ענן.

ולמה?

חברה המספקת שירותי ענן היא חברה שמספקת הרבה יותר ממקום אחסון למידע שלכם. מאחר ואתם מפקידים את האמון שלכם בידיים של חברת שירותי ענן, חברה כזו תהיה חייבת לספק לכם הוכחות למה דווקא אצלה המידע שלכם הכי מוגן.

חברה כזו תספק לכם את הסיבות הבאות:

זמינים 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע- בידיעה שיש מי ששומר על המידע שלכם בכל זמן נתון יכולה לאפשר לכם לישון בלילה ביתר נוחות.

אבטחת מידע גבוהה – תשאירו את עניין אבטחת המידע לאנשים העוסקים בזה בחיי היום יום שלהם, תנו להם לאבטח את המידע שלכם כמו שבחיים לא הייתם מצליחים.

גיבוי אוטומטי – גם אם כבר הגעתם הביתה ונזכרתם שלא שמרתם את הקובץ שעבדתם עליו, אין לכם מה לדאוג. שירותי הענן מגבים באופן אוטומטי כל דבר שעבדתם עליו. לישון בראש שקט כבר אמרנו?

ניהול האחסון – כאשר יש מי שמנהל את נפח האחסון של המידע שלכם, יש מי שיוכל לשים לב לפרטים הקטנים, לנתב את האחסון בצורה הטובה ביותר ובמידת הצורך להמליץ לכם כיצד לפעול ובאילו פעולות כדאי לנקוט.

לסיכום,

אם אתם רוצים להיות בטוחים שאתם עושים הכל עבור העסק שלכם, פנו לחברה המספקת שירותי מחשוב בענן. היא תוודא את העסק שלכם בשבילכם.

אהבתם את הפוסט? שתפו אותו בין חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

מיתוג לעסק

מיתוג לעסק

קוקה קולה, היא רק דוגמא קטנה למה שמיתוג יכול לעשות למוצרים שלכם. את מרבית המחיר שאתם משלמים על פריטים ממותגים, אתם משלמים על הסמל או

קרא עוד »
למה צריך לקנות עוקבים

למה צריך לקנות עוקבים

מדוע כדאי לקנות עוקבים לרשתות החברתיות? וכיצד זה יועיל לעסקים מסוגים שונים? קניית עוקבים ולייקים הפכה לדרך לגיטימית והכרחית עבור קידום ברשת. אם אתם רוצים

קרא עוד »