בצל הקורונה: שיווק דיגיטלי לתעשיית הרכב

שיווק דיגיטלי לתעשיית הרכב

אין ספק כי משבר הקורונה השפיע על כל תחומי החיים. רוב האנשים נאלצו להסתגר בבתיהם, ולכן הם ביצעו את רוב הרכישות שלהם אונליין. כתוצאה מכך, עסקים רבים הבינו את הפוטנציאל העצום הטמון ברשת האינטרנט והחליטו להתאים את עצמם לרוח התקופה. כמובן שגם תעשיית הרכב נאלצה לחשב מסלול חדש, ולכן גם היא החליטה לייצר אפשרויות דיגיטליות חדשות בפני הלקוח. שיווק דיגיטלי לתעשיית הרכב כולל לא מעט פרמטרים שונים, החל מהתמקדות בחנויות המוכרות חלפים וציוד לרכב ועד לרכישת ביטוח לרכב אונליין או הזמנת נסיעת מבחן לרכב חדש.

שיווק דיגיטלי לתעשיית הרכב –  למי זה יכול להתאים?

קודם כל, חשוב לזכור כי תקופת הקורונה הרגילה את כולנו להזמין שירותים ומוצרים שונים אונליין. לכן לא מעט אנשים התרגלו לרעיון, ובוחרים להמשיך לרכוש אונליין, גם הרבה אחרי שהחנויות הפיזיות נפתחו מחדש. בצורה כזו, ניתן להזמין בגדים, איפור, מזון וכמובן אביזרים לרכב. כל אחד יכול להזמין אונליין נוזל לניקוי חלונות, כיסוי הגה, כיסוי למושבים וכדומה. חנות וירטואלית מאפשרת להזמין את כל הפריטים הנדרשים לרכב, בלחיצת כפתור אחת. כמו כן, ניתן למצוא המון מידע לגבי טיפול בתקלות נפוצות ברכב, מדריכים שונים לטיפול ברכב וכדומה, דבר שיכול לחסוך את הביקור המייגע במוסך. מעבר לכך, ניתן להזמין אונליין נסיעת מבחן לרכב חדש וכמובן לחדש את הביטוח המקיף והחובה לרכב. לכן כל חברה שמספקת את אחד השירותים או המוצרים האלו, חייבת להשקיע בשיווק דיגיטלי מקצועי, על מנת למשוך את הלקוחות ולהגדיל את החשיפה לעסק.

שיווק דיגיטלי לתעשיית הרכב – כיצד לעשות זאת נכון?

קודם כל, יש צורך להשקיע באתר מקצועי ואיכותי, שיוכל לספק לגולשים את כל המידע הדרוש להם לגבי שירותי או מוצרי העסק. חשוב להשקיע בעיצוב נכון של האתר, לוודא כי הוא מחובר לשירותי סליקה מתקדמים וכמובן להבטיח לגולשים חווית גלישה מהירה וידידותית. השלב הבא הוא להתחיל לקדם את האתר באמצעות קידום אורגני או קידום ממומן. קידום אורגני נחשב לאיכותי יותר, היות והוא מאפשר לקדם את האתר לתחילת רשימת התוצאות של גוגל עם מלך הקישורים בין היתר, אך חשוב לזכור כי מדובר על תהליך שלוקח זמן ודורש לא מעט עבודה ומשאבים. אך מי שישקיע בתוכן איכותי, יצרף סרטונים בעלי ערך לגולש וישקיע באופטימיזציה של האתר, יוכל ליהנות מתנועה איכותית של גולשים בשלים, שמעוניינים לבצע רכישה. אופציה מהירה יותר, היא לבחור בקידום הממומן בגוגל, אשר כולל למעשה קמפיין מוגדר מראש המתמקד באוכלוסיית יעד מסוימת. מדובר למעשה על מודעה המספקת תנועה מידית של גולשים לאתר, אך חשוב להבין כי ברגע שהקמפיין יורד הגולשים נעלמים.

לסיכום, שיווק דיגיטלי לתעשיית הרכב יכול להיות יעיל ביותר בתקופה הנוכחית. מומלץ להשקיע בקידום אורגני ובקידום ממומן, תוך כדי פתיחת עמוד עסקי ברשתות החברתיות והשקעה בתוכן מעניין.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה זה ניהול זהויות SSO?
מערכת של ניהול זהויות תוכל להפוך את כל השליטה במידע שבארגון שלכם להרבה יותר נוחה, וזאת על ידי כך...
קרא עוד »
מרץ 01, 2020
מה חובה לקנות לכל משרד באופן שוטף?
כל משרד, בכל תחום, צריך להעסיק עובדים ברמה גבוהה, צריך להיות מנוהל בצורה נכונה, והוא חייב שיהיה בו ציוד...
קרא עוד »
אוק 23, 2019
קניית צפיות באינסטגרם
אינסטגרם היא רשת חברתית עם למעלה מ-200 מיליון משתמשים פעילים. זהו אתר שיתוף התמונות הפופולרי ביותר...
קרא עוד »
אוג 10, 2022