משחקי רצפה גדולים לחצר בית הספר, אטרקציה שווה!

הילדים אוהבים מאד לשחק בבית עם בני המשפחה ועם חברים במשחקי קופסה. קיימים אין ספור סוגים החל במונופול ודרך משחקי חשיבה כמו שחמט, דמקה ומשחקים חדשה כמו קטאן במגוון אופציות.

 

ההנאה הגדולה ממשחקי הקופסה

המכנה המשותף לרוב המשחקים הללו הוא הימצאותם של חיילים או הולכים שאמצעותם נע השחקן מנקודה לנקודה, בהתאם למספר הצעדים שעליו לנוע על פי התוצאה של הטלת הקוביות.

המשחקים המרתקים הללו מעסיקים את הילדים במשך שעות וזו תחרות עצומה וחשובה מאד עבורם הן כדי ליהנות מהמהלכים ובעיקר כדי לנצח.

 

משחקי רצפה גדולים בחצר בית הספר

בימי כיף שההנהלה מתאמת עבור התלמידים בימים שונים במהלך השנה, או לקראת סוף השנה, מובאים לחצר לוחות דמקה ומשחקים נוספים המוכרים לילדים בגדלים עצומים. הילדים יכולים במקרים רבים להיות החיילים ולנוע בעצמם ככלי משחק מנקודה לנקודה, בתוך מרחב הלוח.

בדרך זו המשחק הופך להיות בעל הנאה כפולה ומכופלת, הילדים מרגישים כמו בתוך סרט ונכנסים למשימה. כך הם נעים ממקום למקום, צוברים נקודות, מנצחים את המשחק או מפסידים בו ועוברים לסבב נוסף, או עוברים ללוח רצפה אחר ונהנים גם בו מכל המהלכים האטרקטיביים.

משחק בדרך זו מראה להם את ההתנהלות מנקודת מבט אחרת מעניינת ומסקרנת והם רואים את הדברים בזווית ראיה שונה לחלוטין. יש משחקי רצפה שבהם קיימים חיילים גדולים והם מזיזים אותם על פני המרחב בהתאם להטלת הקוביות. הכול נראה להם פתאום כל כך גדול ומפתיע שקשה מאד להניע אותם לסיים משחק ספציפי ולעבור למשחק הבא, או לסיים את המשחק לאור סיומו של יום הכיף.

הילדים חוזרים הביתה עם המון חוויות עוצמתיות ממפגש זה.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ייעוץ זוגי אונליין, אפשר לשפר!
ייעוץ זוגי אונליין הוא תהליך שבו שני אנשים מנסים לפתור את בעיות היחסים שלהם על ידי שיחה זה עם זה. למוח...
קרא עוד »
אפר 29, 2023
קניית לייקים
אהדה ברשתות החברתיות משתקפת בראש ובראשונה במספר הלייקים שמקבלים. עמודים בפייסבוק, פעילות באינסטגרם,...
קרא עוד »
ספט 09, 2021
מומחה קידום אתרים
מומחי קידום אתרים הם אנשי המקצוע שמגבשים את האסטרטגיות והטקטיקות לדירוג אתרים במנועי...
קרא עוד »
נוב 10, 2022