קופה עם מסוף אשראי- הדרך להגדלת הרווחיות בעסק

בעידן המודרני בעלי עסקים יעשו כל שביכולתם להנגיש לציבור את חיי המסחר. כחלק מההנגשה הפכו בשנים האחרונות קופות רבות של בעלי עסקים לקופות עם מסוף אשראי. קופה עם מסוף אשראי מאפשר ללקוח להפסיק להיות תלוי בכסף המזומן שיש לו בכיסו ופשוט לאפשר שימוש נוח ונגיש יותר עם כרטיס האשראי שנמצא בחזקתו.

יתרונות הקופה לסוחר

בעלי עסקים רבים יודעים כי השימוש בכרטיס אשראי ולא במזומן מאפשר הכנסות גדולות יותר לעסק בכך שבאופן פסיכולוגי אנשים נוטים לבזבז יותר כסף דרך כרטיס האשראי שלהם ולא דרך כספם המזומן. כסף מזומן שצריך לפרוט ולהישאר עם עודף נחשב כמסורבל לשימוש יותר ועל כן רבים יעדיפו שימוש יום יומי באמצעות כרטיס האשראי שלהם ולא באמצעות תשלום במזומן.

יתרון הקופה למסחר

כאשר קיימת האופציה למסוף אשראי נכנסות לתמונה גם האפשרויות הרבות שמתלוות לכך. לדוגמא שימוש באמצעות אפליקציות למיניהן שמאפשרות לשלם דרך כרטיסי אשראי מהפלאפון או מהשעון החכם כיום אנשים רבים מעדיפים להסתובב עם כמה שפחות חפצים עליהם ואופציה זאת אכן מאפשרת. בנוסף השימוש בכרטיס אשראי מאפשר לסוחרים לפרוס את התשלום על פני כמה תשלומים ובכך להימנע מלסחוב עימם את פנקס הצ'קים שלהם. למעשה אפשרות זו תאפשר התנהלות יותר נוחה הן לקונה והן לסוחר.

אז מה הרווח?

כאשר בעל העסק בעצם מנגיש את אפשרויות התשלום ללקוחותיו הוא יוצר מציאות קלה יותר ומגוון אפשרויות מזדמנות יותר ללקוח לשלם ובכך ללא ספק מגדיל את רווחיות העסקית שלו. כאשר ההבנה היא שכל לקוח חשוב ומוסיף לרווחיות, האופציה של קופה עם מסוף אשראי היא אכן פתרון לבעלי עסקים רבים והזדמנות מצוינת להתאם גם את שיטת המסחר לחיים הטכנולוגיים שמתפתחים. למידע נוסף ברק קופות

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כרטיס סים לאיטליה – בוחרים בצורה נכונה
מתכננים טיול לאיטליה? ודא שיש לך את כרטיס ה-SIM המתאים לשימוש בזמן שאתה שם. עם כרטיס ה-SIM המתאים, אתה יכול...
קרא עוד »
ינו 18, 2023
שעון נוכחות: איך בוחרים את הסוג המתאים?
ניהול עובדים הוא בין הדברים החשובים ביותר בניהול העסק, משום שההון האנושי של החברה הוא לעיתים זה שיכול...
קרא עוד »
יונ 25, 2019
מה כדאי לדעת לפני סדנת הכתיבה הראשונה שלך
אז, אתה שוקל לצאת לעולם של סדנאות כתיבה? זהו צעד מרגש, המציע שילוב של למידה, חיבור והשראה. אבל מה אתה...
קרא עוד »
מרץ 26, 2024