יתרונות בקולט אדים נסתר

כיום, פנים המטבח מצויד בדברים שימושיים רבים, ביניהם מכשירי חשמל ביתיים הממלאים תפקיד חשוב. לאפשרויות עיצוב מודרניות יש את היכולת להטביע מכשירי חשמל, מה שהופך את החדר לא רק לפונקציונלי, אלא גם לאטרקטיבי מבחינה אסתטית. בין המכשירים הביתיים המובנים הפופולריים ביותר יכול להיחשב קולט אדים נסתר. לעיצוב זה יתרונות רבים, אך העיקריים שבהם הם חיסכון במקום ומראה הרמוני יחיד של המטבח. קולטי אדים תוכננו להסתיר תעלות אוורור לא אטרקטיביות. המשמעות שלהם נושאת בעיקר עומס דקורטיבי, אך על מנת שגם החלל בפנים ימלא את תפקידו, ניתן לצייד אותם במדפים לאחסון כלים או מוצרים בתפזורת. 

המאפיינים הבולטים של קולט אדים נסתר

קולט אדים נסתר, או בשמו השני- המנדף, צריך להיות ממוקם ישירות מעל הכיריים, כך הוא יעשה את עבודתו בצורה יעילה יותר, ינקה או יסלק אוויר מזוהם במהלך הבישול. היתרון העיקרי של עיצוב זה הוא חוסר הנראות שלו. כמעט כל הגוף של קולט האדים מוסתר בארון קיר, רק חלק העבודה התחתון נראה לעין, דרכו נכנס אוויר לצינור האוורור או מנוקה עם מסנן פחמן.

טווח מידות ויתרונות עיצוביים של קולט אדים נסתר

חלק מחלל המטבח, בשל החלל הקטן, אינם יכולים להכיל מכסה מנוע קלאסי, אז מכשיר קולט אדים נסתר בארון יהיה אידיאלי. הוא תופס מעט מאוד מקום בתוך הרהיטים ומאפשרת לנצל את המקום בנוסף לאחסון כלי מטבח קטנים. ניתן להצטייד במנדפים מסוימים בתאורה מובנית בצורת מנורות ליבון, המספקות שימוש נוח בכיריים בכל שעות היום.

כדי לא לטעות בבחירת קולט אדים נסתר, עליכם לשקול כמה נקודות חשובות לפני הקנייה. אלה כוללים: מידות ועיצוב, מסננים ומספרם, כוח מאוורר, בקרה, אפשרויות התקנה ושלל תכונות נוספות. אפשרויות של קולט נסתר הן דגם קומפקטי שקל להתקין בארון הממוקם מעל הכיריים. ניתן להתאים אותם כמעט לכל גודל, גם לחללים קטנים. 

מתענייענים גם במקרר אינטגרלי עם ציפוי? הקליקו על הלינק

אהבתם את הפוסט? שתפו אותו בין חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

קניית צפיות באינסטגרם

אינסטגרם היא רשת חברתית עם למעלה מ-200 מיליון משתמשים פעילים. זהו אתר שיתוף התמונות הפופולרי ביותר בעולם, והוא הפך למדיום נפוץ לשיווק. אינסטגרם היא אפליקציה

קרא עוד »

מה כולל תהליך בניית MVP

MVP הוא מונח המתייחס למוצר המינימלי בר-קיימא. זהו מוצר עם מספיק תכונות כדי לבדוק את השוק או לקבל משוב מלקוחות. מה כולל תהליך בניית MVP,

קרא עוד »