מיתוג עסק – ככה תעשו את זה נכון

מיתוג עסק

בעסקים אי אפשר להתפשר על פחות מהטוב ביותר. במיוחד אם תחום העיסוק שלכם הוא תחום תחרותי מאוד. ומסתבר שניתן לקבוע כי אין כיום תחומים קרים בהם בעלי העסקים לא מתחרים ביניהם… מסיבה זו חשוב כל כך שכל בעל העסק ימתג את עצמו היטב וידאג לשדר לקהל הלקוחות הקיים והפוטנציאלי שלו את הערכים אותם הוא מספק להם. המונח מיתוג הוא כותרת רחבה מאוד שכוללת תחתיה מגוון פעולות עצום. לכל בעל עסק יהיה נכון לבחור את הפעולות הנכונות והמתאימות לו.

אילו פעולות מיתוג ניתן לבצע?

  • הדפסת מוצרים – בעלי עסקים רבים הפנימו שאם הם רוצים לרכוש את אמון הלקוחות ולגרום להם לפנות דווקא אליהם בעת הצורך הם צריכים לתת להם. ולכן נכון להזמין מוצרים שונים ולבצע עליהם הדפסה של לוגו העסק. הדוגמה הפופולארית והשחוקה היא עט, אבל יש מגוון עצום של מוצרים שיוכלו להתאים למטרה ולאפשר לכם ליצור תקשורת עמוקה עם קהל לקוחות פוטנציאלי, שיום אחד עוד יבואו לרכוש ולשלם לכם.
  • מסמכים מעוצבים – בית עסק עושה שימוש עם מסמכים רבים. קבלות, הזמנות, צ'קים ועוד. את המסמכים הללו ניתן למתג ולהדפיס אותם בשילוב הלוגו של בית העסק. מסמך ממותג מחזק את העסק שלכם ואת המיתוג שלו ויוצר לכם תדמית יציבה יותר. אם החלטתם לבדוק הדפסה על צ'קים תוכלו לבדוק את חברת Offset Color צ'קים ממוחשבים.
  • שילוט – אין כמו שלט בולט לעין כדי למתג את העסק. כך שגם מי שעובר באזור יראה את השלט ויבין שכאן פועל בית עסק שניתן למצוא שם מענה מקצועי לצורך. השלט יהיה בולט ומעוצב היטב כך שהוא אכן יאמר את האמירה של בית העסק.
  • פרסום – פעולת מיתוג מרכזית ודומיננטית מאוד היא פרסום. פרסום ניתן לבצע במספר מישורים, בפרינט, בדיגיטל ובפנייה ישירה ללקוחות. הפרסום יכלול כמובן עיצוב הולם ובחירה במילים הקולעות שיחדרו לתודעה של הלקוחות כך שהמסר יופנם ויובן היטב.
  • אריזות – עסק שמוכר מוצרים נדרש לספק גם מוצרי אריזה. שקיות נייר או שקיות ניילון. כל שקית שיוצאת מבית העסק יכולה לשאת עמה את המסר שלכם ואת הערכים של המותג.

מיתוג נכון משיג מטרות ומחזק את העסק פלאים!

> קראו גם: רוצים שיתייחסו לפליירים שלכם? אתם צריכים לעבוד עם מעצבים מקצועיים

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ניהול דף עסקי בפייסבוק – המדריך למתחילים
אם בעבר היה מספיק לנהל את העסק שלכם ולהשקיע מעט זמן בקידום ובשיווק שלו, הרי שהיום הכול נראה קצת אחרת....
קרא עוד »
דצמ 16, 2018
איך להפוך את העסק שלך לריווחי?
רוצים שהעסק שלכם יהיה ריווחי? ייעוץ נכון וחכם, תמיד יכול לעזור לכם. אך כיצד תעשו זאת? הנה כמה טיפים...
קרא עוד »
אוק 03, 2019
כרטיס כניסה להייטק – אבטחת מידע וסייבר
אבטחת מחשבים היא נושא מורכב מאוד וקשה להתעדכן בהתפתחויות האחרונות, במיוחד בתחום ההייטק. מאמר זה מספק...
קרא עוד »
אוק 10, 2022