5 רעיונות גאוניים למוצרי פרסום לעסק שלך

מוצרי פרסום לעסק

כאשר המדף של המוצרים עבור פעולה של קידום מכירות הוא עמוס לעייפה, צריכים לדעת כיצד לכוון בצורה הכי חכמה ויעילה את הבחירה של מוצרי הפרסום לעסק. הנה כמה רעיונות גאוניים שיעשו את הבחירה למהירה.

מנצלים טרנד ספורטיבי

אחד מן הדברים היותר בולטים בשנים האחרונות הוא השיח לגבי שמירה על אורח חיים בריא כשאר חלק אקוטי מכך הוא כניסה אל אימונים ספורטיביים קבועים ככל האפשר שאותם יכולים לבצע בצורה עצמאית, עם מאמן כאשר אישי און כחלק מפעילות שנשעית בקבוצה. הסוגים של פעילויות ספורטיביות שאר יוצאים בכל פעם מחדש הם רבים מספור, וככל שהנראה ימשיכו להתרבות עוד הלאה, וכאן זה המקום להביא מוצרי קד"מ שאר קשורים אל העולם הזה בו הלקוחות יעשו שימוש בייחוד אם העסק המקודם קשור אל עולם הספורט.

כולם אוהבים מוזיקה

מוזיקה היא חלק בלתי נפרד מן העולם של האנשים, ובסיוע של המוזיקה יכולים למצוא את הקשר הזה שבין המוצר שאותו רוצים לרכוש עבור קידום המכירות לבין השימוש ייעשה על ידי אותם אנשים. זה יכול להיות רמקול אלחוטי עם הלוגו של החברה או אוזניות אלחוטיות שבהן יבצעו לבטח שימוש יעיל לאורך זמן.

חייבים במשרד עטים ופתקי ממו

כל לקוח עסקי חייב פתקי ממו. ועטים. אין מתנה יותר שימושית מאשר אחד מאלה או הצמד של שניהם יחדיו עבור אנשים שרוצים לשים את הפתקים הללו במשרד או במשרד הביתי לשימוש נוח ופרקטי במיוחד.

שומרים על טלפון טעון כל הזמן

אין מכשיר יותר צמוד אל האדם המודרני מאשר מכשיר הטלפון הסלולרי החכם. מכיוון שזה צמוד כמעט בכל סוג של פעילות זה יכול להיות מאוד אטרקטיבי לרכוש כמות של מטענים אלחוטיים ניידים שאיתם הלקוח יכול לבצע שימוש שהוא בגדר של חבל הצלה כשאר אין אפשרות אחרת לטעינה.

תמיד יודעים מה השעה

זה לא ברור מאליו לקבל שעון שנמצא על הקיר, ואם מדובר בשעון מעוצב אזי זו מתנה נהדרת שבמידה והיא קשורה אל עולם שבו הזמן הוא חלק מן העבודה, המתנה תהיה שימושית ועם משפט משעשע שיכולים להדפיס עליו.

קראו גם: רוצים שיתייחסו לפליירים שלכם?

בשיתוף שיווק עסקים 24/7

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כמה זמן לוקח להפיק סרט תדמית?
הזמן שייקח לכם להפיק סרט תדמית תלוי במידה רבה ברמת המורכבות של הסרט והדברים שתרצו להטמיע בו. כך למשל,...
קרא עוד »
מאי 11, 2020
מיתוג עסקי
עסק טוב, בנוי באופן זה או אחר על מיתוג טוב. מיתוג עסקי יכול להיות אחד הגורמים המשמעותיים ביותר להצלחת...
קרא עוד »
ינו 23, 2021
שלום עולם!
ברוכים הבאים לוורדפרס. זה הפוסט הראשון באתר. ניתן למחוק או לערוך אותו, ולהתחיל...
קרא עוד »
ספט 16, 2018