שירותי מחשוב לאדריכלים

שירותי מחשוב לאדריכלים הם מודל עסקי מצליח כבר שנים רבות. עם זאת, בעשור האחרון חל שינוי באופן שבו אנשים משתמשים במחשבים ובתוכנות.

שירותי המחשוב לאדריכלים מתפתחים כדי לענות על הדרישה החדשה הזו. כעת יש צורך להציע יותר מסתם שירות התקנת מחשב שולחני ותוכנה מסורתי. הסיבה לכך היא שלפי מחקר של The Future Laboratory, 53% מהאדריכלים עובדים על מכשירים ניידים ורק 36% עובדים על מחשבים אישיים עם גישה ליישומים מבוססי ענן במשרדם או בביתם.

השינוי בטכנולוגיה הוביל חברות כמו IBM להציג פתרונות מבוססי ענן שניתן לגשת אליהם מרחוק על ידי לקוחות הזקוקים להם. פתרונות אלו אפשרו לאדריכלים לגשת לנתונים שלהם בכל מקום שהם הולכים בעזרת האינטרנט או המכשירים הניידים שלהם.

משפרים את הביצועים של אדריכלים

שירותי המחשוב לאדריכלים, הכוללים מגוון משימות כמו אדריכלות, הנדסה ובנייה, הוא אחד מהענפים הצומחים ביותר בעולם. ההערכה היא שעד 2020 התעשייה תהיה בעלת הכנסות של למעלה מ-400 מיליארד דולר.

שירותי המחשוב לתעשיית האדריכלים מתחלקים לשלושה מגזרים: תכנון אדריכלי, הנדסה ובנייה. ישנם סוגים רבים ושונים של חברות המציעות שירותים אלו כולל חברות פרטיות, סוכנויות ממשלתיות וארגונים ללא מטרות רווח.

הופכים את העבודה לקלה יותר

עיצוב אדריכלי כולל כל דבר מעיצוב מבנים ועד עיצוב רהיטים. הנדסה ובנייה כוללת הכל מבניית גשרים ועד בניית מנהרות. תעשיית שירותי המחשוב צמחה משמעותית בעשור האחרון. כעת מדובר בתעשייה של 1.9 מיליארד דולר וצומחת. הסיבה לכך היא הגידול בפרויקטים האדריכליים, שגם הם במגמת עלייה.

פרויקטים אדריכליים הם לרוב מורכבים ודורשים הרבה תכנון, עיצוב ותיאום בין מחלקות ומשרדים שונים. ולכן חשוב שאדריכלים יוכלו לסמוך על מומחי IT שיעזרו לנהל את הפרויקטים הללו מתחילתם ועד סופו. מידע נוסף באתר https://rvm.co.il/

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מכונות קפה
מכונת קפה, היא הדרך הפשוטה ביותר להכין משקה קפה מושלם לבוקר. עם כל כך הרבה מכונות קפה שונות שקיימות...
קרא עוד »
ינו 31, 2021
ויברטורים – לא חייבים לטוס לחול כדי לקנות ויברטור איכותי
אם את מחפשת צעצוע מין איכותי וטוב-  את כבר לא חייבת לשוטט בשווקים של גרמניה או של ארצות הברית, ואת לא...
קרא עוד »
מרץ 07, 2023
כרטיס סים לאיטליה – בוחרים בצורה נכונה
מתכננים טיול לאיטליה? ודא שיש לך את כרטיס ה-SIM המתאים לשימוש בזמן שאתה שם. עם כרטיס ה-SIM המתאים, אתה יכול...
קרא עוד »
ינו 18, 2023