מסחר באופציות בארה"ב – כל אחד יכול? כמה צריך להשקיע?

1408990-min

מסחר באופציות בארצות הברית נשמע כמו השלב הבא של כל סוחר ישראלי. זה אכן כך. לאחר שרכשתם מספיק ידע וניסיון, הבנתם איך המשחק הזה עובד, איך להרוויח, הצלחתם להשיג יעד או שניים, הגיע הזמן לעלות למגרש של הגדולים, מסחר באופציות בארצות הברית.

מסחר הבורסה בארצות הברית גדול בהרבה מישראל. מדובר על אופציות רבות יותר, אפשרויות שאין בישראל בגלל השוק הקטן יחסית, הכספים שמתגלגלים שם כמובן גם, הרבה יותר גדולים מישראל.

אז האם זה מתאים לכל אחד? כמה צריך להשקיע? פנו אל חברת טריידסטיישן והמשיכו לקרוא כדי לדעת.

 

מסחר באופציות בארצות הברית:

ישראלים רבים מכוונים לשוק בארצות הברית, נדמה שבבורסה הישראלית המשחק הוא בקטן ובשביל להגיע למשחק האמיתי צריך לעבור לבורסה בארצות הברית.

אולם זה לא ממש כך. אם יש לכם מטרה כל שהיא שאתם רוצים להשיג על ידי ההשקעות, נניח, סכום מסוים לרווח עד לתאריך מסוים, יתכן שהאפשרויות בארץ יאפשרו לכם להגיע ביתר קלות למטרה הזו.

למה? משום שאת הבורסה בארצות הברית צריך ללמוד. זה לא פשוט לבוא ולהשקיע. יש שם המון אפשרויות חדשות שאין בארץ וזה מצריך הרבה השקעה של למידה.

כמו כן, אם אתם ממש רק בתחילת הדרך, אתם חייבים ראשית להוכיח את עצמכם, להשיג ניצחון או שניים, להבין את העניין ורק אז לפנות למסחר בארצות הברית.

אופציה נוספת היא להתחיל מהתחלה את ההשקעות שלכם בבורסה בארצות הברית. איך עושים את זה? הדרך היעילה והקצרה ביותר היא ללמוד ממישהו שכבר עשה את זה בעצמו והצליח, להבין את העקרונות של ההשקעות, הוא גם ידריך אתכם מאיפה להתחיל, איך להמשיך וכדומה.

 

פנו אלינו עוד היום – https://eliteplatforms.com/.

אהבתם את הפוסט? שתפו אותו בין חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

קניית לייקים

קניית לייקים

אהדה ברשתות החברתיות משתקפת בראש ובראשונה במספר הלייקים שמקבלים. עמודים בפייסבוק, פעילות באינסטגרם, סרטוני טיקטוק או ערוץ יו טיוב נתפסים כטובים יותר, כאשר הרבה אנשים

קרא עוד »