הפלוס המרכזי בקידום אתרי בעלי חיים

קידום אתרי בעלי חיים

עם מעל ל-700 אלף כלבים וחתולים בישראל (לא כולל את אלה החיים ברחוב) אין פלא מדוע מדובר באחד התחומים המתפתחים והתחרותיים ביותר. ציוד ומזון לבעלי חיים הוא תחום תחרותי מאוד וכיום יותר ויותר מרכזים וטרינרים וחנויות של ציוד ומזון לחיות פותחים חנויות אונליין לשיווק המוצרים והשירותים שלהם. כדי להתקדם במעלה תוצאות החיפוש בגוגל צריך לבצע קידום אורגני מקצועי לאתר. קידום אתרים לבעלי חיים וציוד לבעלי חיים הוא קידום בתחום תחרותי במיוחד ולכן יצריך עבודה טובה בכמה מישורים.

כמה דברים שחשוב לבצע בהליך הקידום האורגני לאתרי בעלי חיים:

  • מחקר מילות מפתח – בצעו מחקר מילות מפתח ובחרו את הביטויים שאנשים עשויים לחפש בגוגל כדי לרכוש מוצרים או מזון כלשהו לבעלי חיים, מהסוג שאתם משווקים כמובן ורלוונטי עבור העסק שלכם. בחרו את הביטויים שברצונכם להשקיע בקידום האתר שלכם.
  • דאגו לחלוקת המוצרים לקטגוריות ברורות ותתי קטגוריות אם צריך.
  • הזינו תכנים איכותיים וייחודיים המסבירים בבירור על כל אחד מהמוצרים, כולל מחירים, אחראיות, יתרונות המוצרים ופרטים טכניים שונים, מרכיבים וכו'.
  • דאגו לשלב באתר מאמרי תוכן איכותיים בבלוג שלכם להעלאת הערך, החיבור למותג ולבעלי חיים ועוד.
  • הציגו באתר את היתרונות שלכם על פני המתחרים שלכם: לדוגמה מרכז וטרינרי המספק גם שירותים לבעלי חיים ומוסיף למוניטין של החנות (אין חשש לקנות מוצרים המומלצים על ידי מרכז וטרינרי מוכר). קבלו טיפים נוספים מחברה מובילה בתחום בניית חנויות וירטואליות. 

מה הפלוס (או היתרון) המרכז בקידום אתרי בעלי חיים?

היתרון המרכזי בקידום אתרי בעלי חיים והשקעה כלכלית בקידום זה הוא להביא את החנות שלכם/המרכז הווטרינרי שלכם לידי מודעות של הקהל באזור שלכם. לא רק שתרוויחו קהל למוצר ספציפי שהלקוחות שלכם חיפשו אלא למוצרים ושירותים נוספים שלכם. כמו כן להוביל את התוצאות בגוגל יהפוך אתכם בעיני הגולשים לחנות חיות המובילה באזור שלכם.

 

אהבתם את הפוסט? שתפו אותו בין חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

יתרונות בקולט אדים נסתר

כיום, פנים המטבח מצויד בדברים שימושיים רבים, ביניהם מכשירי חשמל ביתיים הממלאים תפקיד חשוב. לאפשרויות עיצוב מודרניות יש את היכולת להטביע מכשירי חשמל, מה שהופך

קרא עוד »