סרטון שיווקי

סרטון שיווקי

ההגדרה של שיווק וידאו אינה מורכבת. למעשה, זה די פשוט: שימוש בווידאו כדי לקדם או לשווק את המותג, המוצר או השירות שלכם. קמפיין שיווקי חזק, משלב וידאו בתמהיל. סרטון שיווקי הוא כל מה שהעסק שלכם צריך כדי להצליח.

סרטון שיווקי 

המלצות של לקוחות, סרטונים מאירועים חיים, סרטוני הדרכה, סרטוני הסבר, סרטוני הדרכה ארגוניים, סרטונים ויראליים (בידוריים) – הרשימה עוד ארוכה – הם רק חלק מהדברים שתצטרכו לעשות, כדי ליצור בז סביב המותג שלכם.

היתרונות של שיווק וידאו 

וידאו הוא מכרה זהב לקידום אתרים: סרטון שיווקי, יכול להגדיל את דירוג מנוע החיפוש שלכם, שיעורי קליקים, שיעורי פתיחה והמרות. אבל אתם צריכים להגיע לקהל היעד שלכם בצורות כאלה ואחרות. 

יוטיוב, הוא מנוע החיפוש השני בגודלו (השני אחרי גוגל). זה אומר שסרטון המתויג כהלכה, יכול לחולל פלאים עבור ה- SEO שלכם ולקחת את העסק שלכם מאות צעדים קדימה.

וידאו מגביר את שיעורי ההמרה 

מחקר שנערך לאחרונה מצא, כי 57 אחוז מהצרכנים המקוונים, היו בעלי סיכוי גבוה יותר לקנות מוצר שהם שוקלים לרכוש לאחר שצפו בסרטון הדגמה של המוצר הזה. זהו נתון מטורף שרק יכול להסביר לכם למה אתם חייבים עוד היום לפנות לחברה המתמחה בנושא של הפקת סרטי תדמית וליצור לעסק שלכם סרטון תדמית.

וידאו נגיש יותר 

יש אינסוף פלטפורמות לשיווק וידאו קיימות. יוטיוב, טלוויזיה, לוחות וידאו ושיווק רחוב.. האפשרויות אינסופיות. עם הסמארטפון, הצרכנים יכולים לגשת לווידאו מקוון בכל זמן ובכל מקום. הדבר אינו נכון בשיווק נייר מסורתי. 

עם וידאו, אתם יכולים להגיע לקהל שלכם בכל מקום שבו הוא נמצא בצורה חסכונית. זו עוד סיבה טובה מדוע כדאי לכם להפיק סרטון תדמית ואנימציה איכותי ומקצועי לעסק שלכם.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
Social Media
שיווק ברשתות חברתיות הוא חלק משמעותי בתעשיית השיווק. זוהי השיטה הפופולרית ביותר בה משתמשים עסקים כדי...
קרא עוד »
יול 08, 2022
מה הסיבה שכדאי לבעלי אתרי תדמית להיעזר בחברת ניהול אתרים?
אם יש לכם אתר תדמיתי ואתם רוצים להביא אותו לשיא שלו בגוגל ולהעלות לו את הערך, יש כמה דברים חשובים...
קרא עוד »
מרץ 17, 2022
מהן הדרכים לייצר הכנסה פאסיבית?
הכנסה פסיבית יכולה להיות דרך מצוינת לעזור לך לייצר תזרים מזומנים נוסף, בין אם אתה מפעיל בלאגן צדדי או...
קרא עוד »
יול 17, 2022