הפודקאסטים שכל בעל עסק חייב להכיר

יזמות או למות

להיות בעל עסק בישראל אומר לדאוג לאלף ואחת דברים ובין היתר לרווחת העובדים, לפיתוח עסקי, לשיווק מוצרים ושירותים ולעבודה שוטפת ודיווח לכל הגורמים הרלוונטיים כמו ביטוח לאומי ומס הכנסה. יחד עם זאת, בעל עסק שרוצה להצליח חייב להמשיך ולהעמיק את הידע בעולם העסקי והיום יש כבר הרבה דרכים לעשות את זה. יש מי שבוחר להשתלם וללמוד מקצועות חדשים, אחרים קוראים ספרים על עולם העסקים ויש מי שהולך להרצאות של מומחים שונים. עם זאת, אם אתם מחפשים דרך כיפית וקלילה להעשיר עוד את הידע שלכם ואפילו לעשות זאת על הדרך בזמן נסיעה, פודקאסטים בהחלט יתאימו לכם. הנה כמה שאתם חייבים להכיר.

יזמות או למות

מי שמתעניין בעולם הסטראטאפים או מעוניין לקבל כלים כדי להרים מיזם כלשהו בהחלט יקבל הרבה מאד ידע דרך הפודקאסט הזה. יזמות או למות מעלה מדי פרק נושאים שונים כמו ההיבט הפיננסי של מיזמים עסקיים או מה צריך כדי להוביל מיזם מצליח כאשר בכל פרק מתארח אורח מעניין מהעולם הזה שחולק מהידע האישי שלו בתחום.

ערך מוסף בשבילי

אם גם אתם כמו בעלי עסקים רבים מוצאים אתם עצמכם נבוכים אל מול מושגי יסודיים בתחום הכלכלה, הפודקאסט הזה בהחלט בשבילכם. בכל פרק ליאור תבורי וטל וולפסון יפרקו מושגים בסיסיים כמו תכניות חיסכון בתמריץ המדינה, ביטקוין, הלוואות וכן הלאה.

דוח פינטק

אם אתם רוצים להתחיל ולקבל מושג על העולם הפיננסי וללמוד על חידושים בתחום הבנקאות, התשלומים הביטוח וניהול ההון, תוכלו לעשות זאת על ידי האזנה לפודקאסט הנהדר הזה בהגשת אושי שוהם קראוס.

מדרום תפתח הטובה

במרכז הארץ יש הרבה סיפורים מעניינים, ביניהם סיפורי הצלחה מסחררת וגם כשלונות מפוארים. עם זאת אם אתם רוצים לשמוע סיפורים מעוררי השראה באמת, שווה בהחלט להכיר את הסיפורים המרתקים של יזמי דרום הארץ שעשו זאת כנגד כל הסיכויים. כל פרק מביא ריאיון עם יזם אחר שווה מאד להכיר.

התחילו מהפודקאסטים המצוינים הללו. מיטיבי הלכת שביניכם יוכלו בהחלט למצוא עוד כמה פודקאסטים נהדרים.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
5 אפיקי שיווק דיגיטלי לשנת 2020
שנת 2020 הגיעה, ולא רק שזהו עשור חדש, אלא שמסתמנות לא מעט מגמות בעולם השיווק הדיגיטלי. מהם 5 אפיקי השיווק...
קרא עוד »
ינו 06, 2020
3 פרמטרים לבחירת מעבדה לתיקון מחשבים
אם אתם מחפשים אחר מעבדה לתיקון מחשבים יהיה מומלץ שתתחשבו במספר פרמטרים שונים אשר יהיו קריטיים להצלחת...
קרא עוד »
אוק 01, 2020
שיווק באינטרנט תמיכה
ספקי השיווק באינטרנט, הם חלק מעולם השיווק הדיגיטלי מזה זמן רב. הם בדרך כלל אלה שעוזרים לעסקים לייצר...
קרא עוד »
דצמ 11, 2022