צילום לחנויות אינטרנט

צילום לחנויות אינטרנט

בניית חנות דיגיטלית היא הצעד הראשון שלכם למכור מוצרים דרך האינטרנט. כמובן שזה הרבה יותר מורכב מזה: צריך לבנות אסטרטגיית מיתוג ופרסום, לבחור בטכניקות הפרסום הטובות ביותר, להשקיע בצורה נכונה, לעבוד עם אנשי מקצוע מנוסים ומקצועיים ולהציג את המוצרים באתר בצורה אטרקטיבית ומדויקת, כמו גם להשקיע בחוויית המשתמש באתר כדי להגדיל את כמות המכירות בו. צילום לחנויות אינטרנט הוא שירות צילום מוצרים מקצועי שיציג את המוצרים שלכם בצורה הטובה והמקצועית ביותר באתר שלכם. כיצד זה מתבצע בצורה מקצועית? מה מאפיין תמונות טובות לחנות אינטרנטית? על כך ועוד ב3 הדקות הקרובות.

מה מאפיין תמונה טובה?

  • רזולוציה ואיכות – התמונה צריכה להיות איכותית וברזולוציה גבוהה. רזולוציה נמוכה תציג את המוצר בחוסר מקצועיות, תפחיד מהפרטים הקטנים במידה והלקוח ירצה להגדיל את התמונה ולבחון פרטים אלה ובאופן כללי נראה פחות מקצועי. 
  • תאורה – בדרך כלל התמונות לא צריכות להציג צל של המוצרים ואם הוא מוצג שיהיה מאחורי המוצר בצורה כזו שלא תבלוט בתמונה אלא אם כן מדובר בחלק מהקונספט של הצגת התמונה.
  • לספר סיפור – בתחומים רבים לא רק מציגים את המוצר כפי שהוא על רקע כלשהו אלא מנסים להציג את השימוש במוצר, את האפשרויות השונות שלו ואפילו במידה מסוימת לגרות את הלקוח לקנות אותו.

האם אנו צריכים ציוד מתקדם להפקת תמונות איכותיות?

אם אתם רוצים להפיק צילום מוצרים עם תמונות איכותיות, ברזולוציה גבוהה, תאורה נכונה וכו' – אז מן הסתם שתרצו לעשות שימוש בציוד טכנולוגי מתקדם, בחצובה לתמונה יציבה וחדה, בסטודיו (אפילו נייד) עם תאורה מלאכותית חזקה וטובה שתעזור להפיק תמונות איכותיות ועוד. אם אתם רוצים לשפר את הסיכוי של התמונות שלכם להיות טובות ואיכותיות ולבצע את העבודה בצורה נכונה אתם מוזמנים להזמין שירותיו של צלם המתמחה בתחום.

אהבתם את הפוסט? שתפו אותו בין חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

קורס אקסל למתחילים

    קורס זה נוצר כדי לעזור לאנשים חדשים בעולם הגיליונות האלקטרוניים. זהו מבוא למושגים ולמיומנויות הבסיסיות של Excel, אשר יהיה שימושי עבור אנשים שרוצים

קרא עוד »

שיווק דיגיטלי בערבית

שיווק דיגיטלי היא אחת מאסטרטגיות השיווק הפופולריות ביותר בעולם. הסיבה לכך היא שהטכנולוגיה של היום מאפשרת לנו להתחבר לאנשים בכל מקום ברחבי העולם ולשווק את

קרא עוד »

upress

ה-"Upress" הוא כלי שעוזר לכותבים לעצב בקלות את התוכן שלהם לפורמטים שונים. זה מאפשר להם לעצב את התוכן שלהם בצורה קלה לקריאה והבנה. . Upress

קרא עוד »