חיתוך בלייזר: למה זה משמש בתעשייה?

חיתוך בלייזר הפך לדרך פופולרית לייצור מוצרים. הוא משמש בתעשייה מכיוון שזו דרך מדויקת ויעילה לחיתוך חומרים. ניתן להשתמש בחיתוך בלייזר על סוגים רבים ושונים של חומרים, כולל עץ, מתכת ופלסטיק. חיתוך בלייזר הוא תהליך שבו קרן לייזר חותכת את החומר. המכונה שעושה את חיתוך הלייזר צריכה להיות מתוכנתת עם העיצוב שצריך לחתוך לפני שהיא מתחילה בתהליך. קרן הלייזר תעבור דרך החומר ותגזור את מה שהיא תוכנתה על מנת ליצור העתק מדויק של מה שתוכנן במקור.

חיתוך בלייזר הוא תהליך שבו קרן לייזר משמשת לחיתוך חומרים. הוא משמש בעיקר בתעשייה לחיתוך מתכת, פלסטיק וחומרים אחרים. ניתן להקרין את קרן הלייזר על החומר והחתכים נעשים על ידי הסרת חומר על ידי אידוי או המסתו. ניתן למקד את קרן הלייזר בנקודה ספציפית כדי לקדוח חורים או לחתוך צורות מהחומר. חיתוך לייזר משמש לעתים קרובות לעבודות מדויקות כמו למשל בתעשיית ההנדסה והאלקטרוניקה לייצור אבות טיפוס או דגמים.

דרך מתקדמת לייצור מוצרים

חיתוך בלייזר הוא תהליך של שימוש בקרן לייזר לחיתוך חומרים. תהליך זה משמש בתעשיות רבות, אך הוא נפוץ ביותר בתעשיית הייצור. קרן הלייזר חותכת את החומר ומשאירה קצה נקי על משטח החתך. זה הופך אותו לשימושי מאוד לחיתוך יריעות מתכת, פלסטיק, עץ וחומרים אחרים שצריך לחתוך במדויק.

ניתן להשתמש בחיתוך בלייזר גם כדי ליצור או לחרוט עיצובים או טקסט על משטחים כגון זכוכית, שיש ואבן. זה יכול לשמש גם כדי לחרוט לוחות מעגלים עם עקבות נחושת עבור רכיבים אלקטרוניים. רק צריך לפנות אל מומחים שפועלים עם טכניקה של חיתוך בלייזר כדי להבין איך תוכלו לתעל את השירות הזה לצרכים שלכם. מידע נוסף באתר פריטק

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
שולחנות כתיבה כמו שלא הכרתם: כך תסדרו לכם פינת עבודה מושקעת
בתקופה האחרונה, ובשל התפרצות נגיף קורונה בישראל, רבים עברו לעבוד מהבית, מה שהוביל לא מעט אנשים ליצור...
קרא עוד »
ספט 11, 2020
איך שיווק דיגיטלי מלא יכול לשפר את ההכנסות
הרבה מאוד בעלי עסקים, בעלי מקצוע, נוטים לחשוב, שאם הם ישקיעו בשיווק דיגיטלי חלקי, הם יצליחו להרחיב את...
קרא עוד »
מאי 25, 2020
בניית קישורים
בניית קישורים היא חלק חשוב מאוד בעבודתו של מקדם אתרים. זהו תהליך של יצירת קישורים לאתר שלך, לבלוג או...
קרא עוד »
אוג 30, 2022