הסבה להייטק – איך נדע שזה הזמן?

אנחנו בתקופת מעבר. תעשיות ישנות משתבשות ותעשיות חדשות צצות. אנחנו יכולים לראות את זה קורה בתחומים רבים ושונים, כמו תעשיית הרכב, תעשיית ההלבשה ותחבורה. השאלה היא איך נדע מתי הגיע הזמן לבצע הסבה להייטק?

הסבה להייטק – איך נדע שהגיע הזמן?

שאלה זו נשאלת לעתים קרובות על ידי עסקים שרוצים להיכנס לענף חדש או על ידי אנשים שרוצים לעשות שינוי בקריירה. התשובה לא קלה. יש שיגידו שאף פעם לא מאוחר מדי, אבל אחרים יגידו שכדאי לך לעבור לתחום חדש רק אם אתה נלהב ממנו ויש מספיק משאבים זמינים כדי שתצליח. איך נדע שהגיע הזמן לעזוב את התעשייה? חשוב שאלו מאיתנו שרוצים לעשות מעבר או לתכנן את העתיד ידעו מתי עלינו להתחיל לחפש הזדמנויות חדשות. אינדיקטורים מסוימים עשויים להיות אם אין מספיק מקום להתקדם, אם הענף נמצא בדעיכה, או אם יש כמה שינויים בכללים שעלולים להקשות על השינוי. או קשה מאוד עבור החברה שלך או עבורך. 

ישנן דרכים רבות לקבוע אם הגיע הזמן לעזוב את התעשייה: 

הענף נמצא בירידה. לדוגמה, ייתכן שיש חוסר עניין מצד הצרכנים כי התעשייה רואה הפסד בהכנסות וברווחיות. ככל הנראה ישנה גם ירידה בלקוחות, עלייה בתחרות ועלייה בכמות הרגולציות שעלולות להקשות או בלתי אפשריות לשמור על רווחיות תוך כדי פעילות במסגרת הכללים החדשים הללו. ישנם כללים חדשים שעשויים להשפיע באופן משמעותי על העבודה שלך, כמו שכר מינימום מוגדל ושינוי במספר השעות שאתה יכול לעבוד. הענף בדעיכה או שהגיע הזמן לעזוב כי אין מספיק מקום להתקדם. לדוגמה, אם אתה מחפש שינוי קריירה, עשויות להיות הזדמנויות חדשות עבור אנשים שרק נכנסים לענף ומישהו עם יותר ניסיון ממך. ייתכן גם שיש לך הזדמנויות מוגבלות לקידום או קידום. 

לפרטים על קורסי הייטק >>>

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
תמונות לרכישה – כל מה שאתם צריכים לדעת לפני שאתם רוכשים תמונה
העולם הדיגיטלי הגביר את הצורך בשימוש בתמונות ממאגרים, מהרשת ומכל מקום בו אפשר להשתמש בתמונות לצרכים...
קרא עוד »
יונ 01, 2021
איך להתמודד עם תקלות במערכות של הארגון?
המערכות של הארגון הן ללא ספק חשובות במיוחד, בין אם אלה מערכות ניהול או גיבוי נתונים ובין א מדובר...
קרא עוד »
ינו 26, 2020
מה חובה לקנות לכל משרד באופן שוטף?
כל משרד, בכל תחום, צריך להעסיק עובדים ברמה גבוהה, צריך להיות מנוהל בצורה נכונה, והוא חייב שיהיה בו ציוד...
קרא עוד »
אוק 23, 2019