הסבה להייטק – איך נדע שזה הזמן?

אנחנו בתקופת מעבר. תעשיות ישנות משתבשות ותעשיות חדשות צצות. אנחנו יכולים לראות את זה קורה בתחומים רבים ושונים, כמו תעשיית הרכב, תעשיית ההלבשה ותחבורה. השאלה היא איך נדע מתי הגיע הזמן לבצע הסבה להייטק?

הסבה להייטק – איך נדע שהגיע הזמן?

שאלה זו נשאלת לעתים קרובות על ידי עסקים שרוצים להיכנס לענף חדש או על ידי אנשים שרוצים לעשות שינוי בקריירה. התשובה לא קלה. יש שיגידו שאף פעם לא מאוחר מדי, אבל אחרים יגידו שכדאי לך לעבור לתחום חדש רק אם אתה נלהב ממנו ויש מספיק משאבים זמינים כדי שתצליח. איך נדע שהגיע הזמן לעזוב את התעשייה? חשוב שאלו מאיתנו שרוצים לעשות מעבר או לתכנן את העתיד ידעו מתי עלינו להתחיל לחפש הזדמנויות חדשות. אינדיקטורים מסוימים עשויים להיות אם אין מספיק מקום להתקדם, אם הענף נמצא בדעיכה, או אם יש כמה שינויים בכללים שעלולים להקשות על השינוי. או קשה מאוד עבור החברה שלך או עבורך. 

ישנן דרכים רבות לקבוע אם הגיע הזמן לעזוב את התעשייה: 

הענף נמצא בירידה. לדוגמה, ייתכן שיש חוסר עניין מצד הצרכנים כי התעשייה רואה הפסד בהכנסות וברווחיות. ככל הנראה ישנה גם ירידה בלקוחות, עלייה בתחרות ועלייה בכמות הרגולציות שעלולות להקשות או בלתי אפשריות לשמור על רווחיות תוך כדי פעילות במסגרת הכללים החדשים הללו. ישנם כללים חדשים שעשויים להשפיע באופן משמעותי על העבודה שלך, כמו שכר מינימום מוגדל ושינוי במספר השעות שאתה יכול לעבוד. הענף בדעיכה או שהגיע הזמן לעזוב כי אין מספיק מקום להתקדם. לדוגמה, אם אתה מחפש שינוי קריירה, עשויות להיות הזדמנויות חדשות עבור אנשים שרק נכנסים לענף ומישהו עם יותר ניסיון ממך. ייתכן גם שיש לך הזדמנויות מוגבלות לקידום או קידום. 

לפרטים על קורסי הייטק >>>

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ייעוץ זוגי אונליין, אפשר לשפר!
ייעוץ זוגי אונליין הוא תהליך שבו שני אנשים מנסים לפתור את בעיות היחסים שלהם על ידי שיחה זה עם זה. למוח...
קרא עוד »
אפר 29, 2023
בניית קישורים
בניית קישורים היא חלק חשוב מאוד בעבודתו של מקדם אתרים. זהו תהליך של יצירת קישורים לאתר שלך, לבלוג או...
קרא עוד »
אוג 30, 2022
מהם סרטי מוצר?
כשאנחנו מבקשים לשווק מוצר מסוים, אז נרצה לעשות זאת בכל האמצעים העומדים לרשותנו, או לפחות בכל האמצעים...
קרא עוד »
ספט 06, 2020