איך שיווק דיגיטלי מלא יכול לשפר את ההכנסות

שיווק דיגיטלי

הרבה מאוד בעלי עסקים, בעלי מקצוע, נוטים לחשוב, שאם הם ישקיעו בשיווק דיגיטלי חלקי, הם יצליחו להרחיב את קהל הלקוחות שלהם וזה יכול להספיק להם. אך זו טעות, שכן הם לא ימצו את הפוטנציאל שלכם ויכול להיות שהם רק יגרמו לעצמם נזק. 

מה זאת אומרת שיווק בדיגיטל באופן חלקי? הכוונה לשיווק בפייסבוק או בגוגל או דרך דיוור ישיר, בכל מקרה הכוונה היא לשיווק שמיועד אך ורק לכלי אחד ולא מעבר לכך. זאת בזמן שהם יכולים להשתמש בשורה ארוכה של כלים דיגיטליים, הם יכולים להשתמש בכולם וליהנות מאפשרות להרחיב את קהל הלקוחות שלהם וכמובן להגדיל את ההכנסות. 

לפני שנסביר כיצד זה עובד, צריך לומר, במקרים מסוימים ההוצאה היא לא גבוהה, בטח לא ביחס להכנסות הצפויות, וכן, במקרים מסוימים אפשר גם להשתמש באותם מוטיבים פשוט להעביר אותם בין כמה רשתות חברתיות למשל. בצורה כזו ההוצאה היא נמוכה יותר. 

כיצד שיווק דיגיטלי מלא מגדיל את ההכנסות של העסק

נקודת המוצא של כל בעל עסק צריכה להיות, ככל שיש יותר חשיפה חיובית ואיכותית, כך גדל הסיכוי להרחיב את קהל הלקוחות. נקודת מוצא אחרת צריכה להיות, לא כול הגולשים נמצאים בכל המקומות, כלומר יש כאלה שיש להם חשבון בפייסבוק אך לא באינסטגרם, ויש כאלה שאינם נכנסים למודעות בגוגל. 

לכן, בעל עסק צריך להציג נוכחות בכל מקום ולא רק במקום אחד, הוא צריך להיות נוכח בכל רשת חברתית ובכל פינה באינטרנט, בשביל שכל גולש יוכל להיחשף אליו ולדעת מה הוא מציע, אילו שירותים, אילו מוצרים, וכך כמובן הוא יכיר את העסק לעומק וירצה לעבוד איתו, ירצה להיות לקוח שלו. 

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
שירותי מחשוב לאדריכלים
שירותי מחשוב לאדריכלים הם מודל עסקי מצליח כבר שנים רבות. עם זאת, בעשור האחרון חל שינוי באופן שבו אנשים...
קרא עוד »
דצמ 18, 2022
מדריך חיוני לבחירת טכנאי מחשבים
בחירת טכנאי מחשבים נכון היא יותר מסתם עניין של נוחות; זו החלטה קריטית שיכולה להשפיע באופן משמעותי על...
קרא עוד »
פבר 07, 2024
קורס פיתוח אוטומציה – 3 סיבות למה כדאי לעשות אותו
אפשר למצוא אנשים בכל השלבים בחיים אשר בוחרים לעשות הסבת מקצוע לפיתוח אוטומציה ולקחת קורס שיוכל...
קרא עוד »
פבר 08, 2022