שולחנות כתיבה כמו שלא הכרתם: כך תסדרו לכם פינת עבודה מושקעת

שולחנות כתיבה

בתקופה האחרונה, ובשל התפרצות נגיף קורונה בישראל, רבים עברו לעבוד מהבית, מה שהוביל לא מעט אנשים ליצור לעצמם פינת עבודה מאולתרת. למעשה, פינת העבודה מהווה חלק בלתי נפרד מתפוקה איכותית, ולכן חשוב ליצור פינת עבודה נעימה ונוחה, שתאפשר לכם לעבוד באופן המיטבי. אבל איך תעשו זאת? ריכזנו בעבורכם מספר טיפים.

שולחן כתיבה יש לכם?

נכון, תמיד אפשר לאלתר פינת עבודה בשולחן של פינת האוכל, אבל אם אתם מתכננים לעבוד מהבית לתקופה ארוכה, חשוב להקצות פינת עבודה ביתית שתשמש אתכם, ועל כן מוטב לרכוש שולחן ייעודי. השקיעו בשולחנות כתיבה איכותיים ויציבים, כשיש לבחור בשולחן בגודל המתאים ביותר לפינת העבודה, וכמובן כזה המותאם לצרכים שלכם. השתדלו לבחור בשולחן גדול דיו, כך שתוכלו להניח עליו את כל הציוד המשרדי הנחוץ לכם במהלך שעות העבודה. נוסף על כך, רכשו כיסא מנהלים איכותי, המותאם לכם באופן אישי. וודאו שהכיסא נוח ויציב, על מנת שתוכלו לעבוד בנינוחות.

טיפ: נסו להשתמש בחלל באופן המיטבי, ואל תשכחו לנצל את גובה הקירות לתליית מדפים ואלמנטים שיסייעו בתהליכי העבודה.

לוח השראה ולוח מודעות

לוח השראה או לוח לכתיבת הודעות הוא חיוני, כשתוכלו לרכוש רשת ייעודית לתליית תמונות ופתקים או לחלופין להשתמש בלוח שעם או בלוח גיר. אם אתם זקוקים להשראה במהלך יום העבודה, כדאי לתלות על הלוח תמונות מעוררות השראה וצבעוניות במיוחד, רק שימו לב שלא לבחור שתמונות שעשויות להסיט את תשומת ליבכם מהמשימות היומיות.

סדר וארגון

פינות עבודה מושקעות בהחלט יכולות להיות מרהיבות, אך חשוב לשמור על מינימליזם בכל הנוגע לעיצוב החלל, על מנת להימנע מהסחות דעת. כמו כן, הקפידו לשמור על פינת העבודה מסודרת ומאורגנת ככל הניתן.

ציוד נחוץ וחיוני

רכשו מבעוד מועד את כל הציוד הנחוץ לפינת העבודה, החל ממחשב, דרך ציוד משרדי ועד לאוזניות שיסייעו לסנן רעשי רקע מיותרים. כמו כן, רכשו ארונית או מדפים לאחסון, כך תוכלו לשמור על סדר וניקיון.

 

עצבו את פינת העבודה באופן האידיאלי בעבורכם, כך תוכלו לעבוד על הצד הטוב ביותר. בהצלחה.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
העלאת ההצלחה העסקית באמצעות פיתוח אתרים: 14 יתרונות ראויים לציון
בנוף הדיגיטלי של היום, אתר אינטרנט הוא לא רק נכס רצוי לעסקים, הוא דרישה בסיסית. בואו נחקור את 14...
קרא עוד »
יול 17, 2023
מה זה בעצם זום פריוריטי?
פריוריטי היא מערכת שנועדה לצורך ניהול החשבונות של העסק. חברת פריוריטי היית הבלעדית עד לפני שנים לא...
קרא עוד »
יול 18, 2021
מה זה לגאסי של אדם טל?
היום ניתן לשמוע יותר ויותר על הלגאסי של אדם טל. מדובר על קורס ליצירת מוצרים דיגיטאליים, אשר נחשב לאחד...
קרא עוד »
אוג 29, 2020