מדריך לעסקים: איך מגדילים את מאגר הלקוחות?

טלמיטינג לעסקים

לנהל עסק בישראל זאת אף לא משימה פשוטה. מצד אחד יש הרבה עניינים טכניים לדאוג להם כמו המשכורות של העובדים, הנהלת חשבונות ורכישת ציוד מספקים, כאשר מצד שני עומד לעיני בעלי העסקים הצורך המתמיד להגדיל את מאגר הלקוחות. אכן, אין ספק כי מדובר באחד הדברים הכי חשובים אם לא בדבר החשוב מכל. מאגר לקוחות גדול ויציב הוא זה המאפשר את הגדלת שורות הרווח ואם יודעים לעשות את זה נכון לאורך זמן זה בהחלט יכול לעזור לכל עסק לשגשג. אספנו בעבורכם כמה שיטות מצוינות שיעזרו לכם, בעלי העסקים והמנהלים, במשימה.

שירותי טלמיטינג

אם העסק שלכם מגדיל את מאגר הלקוחות שלו דרך קביעת פגישות בטלפון, טלמיטינג לעסקים זה בדיוק מה שאתם צריכים. מדובר למעשה במיקור חוץ המאפשר לכם להיעזר בשירותה של חברה חיצונית שתיזום את השיחות ותקבע את הפגישות עבורכם. כך יתאפשר לכם להנות קודם כל מפגישות רבות, לחסוך כסף ועל עובדים שיעשו זאת ולפנות את העובדים שלכם למשימות חשובות יותר.

קידום ממומן

אם יש לכם אתר אינטרנט ועמוד עסקי מקצועיים אבל אתם מרגישים שהם לא מביאים לכם מספיק לקוחות חדשים, זה כנראה בגלל שלא מספיק גולשים נחשפים אליהם. קידום ממומן בגוגל, אינסטגרם ופייסבוק מאפשר לכם להבליט את עצמכם ואת השירותים או המוצרים שאתם מציעים וכך לגייס בזמן קצר עוד הרבה לקוחות חדשים. ברוב המקרים מדובר בהשקעה שמחזירה את עצמה מהר מאד.

שיתופי פעולה

אם יש עסקים המציעים שירותים או מוצרים משלימים לאלו שאתם מציעים, תוכלו בהחלט לשתף פעולה ולהגדיל יחד את קהל הלקוחות באופן הדדי. כך למשל משתלה המוכרת זרעים אורגניים הצליחה להגדיל את מאגר הלקוחות דרך שיתוף פעולה עם חברה המשווקת מערכות הידרופוניות.

קידום אורגני

לבסוף, אנו ממליצים בהחלט ללכת על האפיק של קידום אורגני. דרך אופטימיזציה של האתר והתאמתו לגוגל, יחד עם הזנה של כתבות וטקסטים עם מילות מפתח מעולם התוכן שלכם, ניתן לטפס מעלה בראש תוצאות החיפוש ולהגיע להרבה יותר לקוחות.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
התאמה של שיווק וידאו: ניתוח מקיף
הזינוק בטרנספורמציה הדיגיטלית הוביל עידן שבו עסקים צריכים למנף אסטרטגיות מגוונות כדי להישאר צף....
קרא עוד »
יול 26, 2023
מהם סרטי מוצר?
כשאנחנו מבקשים לשווק מוצר מסוים, אז נרצה לעשות זאת בכל האמצעים העומדים לרשותנו, או לפחות בכל האמצעים...
קרא עוד »
ספט 06, 2020
פרסום בגוגל
פרסום מקוון, מאפשר לנו להציג את המודעות שלנו לאנשים שסביר להניח שיתעניינו במוצרים ובשירותים שלנו,...
קרא עוד »
אפר 12, 2022