ייעוץ לניהול עמותה

ייעוץ לניהול עמותה

אם אתם מתכוונים לפתוח עמותה, או אם אתם נמצאים בתהליכים של הקמת מלכ"ר, אתם בוודאי רוצים לקבל הכוונה אודות הדרך לעשות זאת בצורה נכונה. עמותה, מטרתה לגייס כספים ומשאבים עבור מטרות מסוימות הנוגעות לכלכלה, בריאות, חברה, קהילה ושאר מטרות נעלות. עם זאת, הרצון לפתוח עמותה אינו מספיק בדרך כלל כדי לכבוש מטרות ויעדים, משום שיש לעשות זאת באופן מושכל ומדויק. למעשה, באמצעות ליווי נכון וייעוץ מתאים – אפשר לעשות זאת כהלכה. ריכזנו בעבורכם את כל המידע הנחוץ:

כיצד אפשר לקבל ייעוץ?

מי שנמצא בשלבים הראשונים של פתיחת עמותה, בוודאי מבצע לא מעט תהליכים, ביניהם: תהליכי רישוי, רישום ברשויות המס, קבלת אישורים והתמודדות עם בירוקרטיה. כמו כן, הקמת עמותה מאופיינת בהגשת בקשות לתורמים פוטנציאליים ולקרנות פילנתרופיות, וזאת בכדי לקבל מימון או סיוע בעבור העמותה. בכך, ליווי ופיתוח עסקי לעמותה יכולים לסייע רבות ואף להעלות את הרף, בכל הנוגע לגיוס כספים ועמידה ביעדים.

מה מספקות חברות העוסקות בפיתוח עסקי עבור ארגונים?

חברות כמו 'אטלס' ואחרות מקנות ייעוץ וליווי תהליכים עסקיים, תוך שהן מאפשרות מעבר נוח יותר של בעלי עמותות דרך כל השלבים הדרושים, כגון: איתור מידע, גיוס כספים, איתור תורמים, יצירת קמפיין ועוד. באמצעות מומחים העוסקים בתחום, אפשר לגייס משאבים בקלות, לפתח משאבי אנוש, לפתח משאבים באופן כללי ובכך לכבוש יעדים חשובים.

חברות ליווי פיתוח עסקי מקנות כמה שירותים חשובים, ביניהם:

קבלת מידע אודות ניהול נכון יותר

חברות מקצועיות יספקו תכנית ניהולית נכונה, ליווי בעת גיוס עובדים או מתנדבים, פיתוח משאבים ובניית אסטרטגיה בנוגע לפעילות המלכ"ר או העמותה.

ליווי לאורך כל הדרך

חברות מקצועיות יקנו ליווי מקצועי לבעלים ומנהלי העמותות, תוך בחינת תכניות עבודה ובקרה על משימות ויעדים.

פיתוח עסקי נכון

כדי לנהל נכון עמותה, להבין את משמעותה, את המשמעות הכלכלית והארגונית שלה: חשוב להיעזר בחרות ייעוץ מנוסות אשר יספקו מנטורינג וליווי אישי למנהלים. חברות מקצועיות יגבשו עבור העמותה אסטרטגיה (בשיתוף פעולה עם מייסדיה), כמו גם יתאימו תכנית ניהול ויוזמות אישיות באמצעותן אפשר לגייס כספים. בכך ניתן לפעול נכון יותר, עם אותם משאבים או עם תקציבים קיימים.

לסיכום, מי שמקים עמותה, בוודאי כוונותיו כנות וחשובות. הקמת עמותה חייבת להיעשות באופן מושכל, תוך בניית אסטרטגיה מתאימה שתסייע לכם לקדם את המטרה הרצויה. עם זאת, כדי לפתח את המשאבים ולנהל את כוח האדם בצורה מיטבית – רצוי כי תמיד יינתן ליווי מקצועי למנהלים, כמו גם ייעוץ והדרכה, שירות שמספקת חברת "אטלס" לעמותות ומלכ"רים.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
השכרת רכב לעסקים: מה חשוב לדעת?
בשנים האחרונות ניתן לראות כי שוק השכרת הרכב לעסקים גדולים, בינוניים וקטנים הולך וגדל ולצד זאת התפתחה...
קרא עוד »
אוג 11, 2020
חשיפת היסודות של קידום אורגני במנועי חיפוש
בעולם הדינמי של שיווק מקוון, קידום אורגני במנועי חיפוש נותר מרכיב מכריע עבור כל עסק המבקש לבסס נוכחות...
קרא עוד »
דצמ 07, 2023
Social Media
שיווק ברשתות חברתיות הוא חלק משמעותי בתעשיית השיווק. זוהי השיטה הפופולרית ביותר בה משתמשים עסקים כדי...
קרא עוד »
יול 08, 2022