כמה נקודות שחשוב לבדוק לפני שעושים קורס QA אונליין

איזה התרגשות, אחרי חודשים רבים של התלבטויות ובירורים החלטת ללמוד Quality Assurance – בדיקות תוכנה.

אתה מתלבט רבות האם ללמוד בצורה פרונטלית, להגיע ללימודים אחת לשבוע למספר שעות או לנצל את הקידמה והאפשרות וללמוד קורס QA אונליין.

הלבטים רבים, הרבה מחשבות והרהורים מה באמת יהיה הכי נכון עבורך, האם להגיע פיסית לכיתת הלימוד או  ללמוד אונליין, לחסוך בזבוז זמן מיותר בכבישים ובפקקים וללמוד במקום הכי נוח ונעים עבורך – הבית שלך.

 

כמה נקודות שחשוב לבדוק לפני שעושים קורס QA אונליין

  • בראש ובראשונה האם נושא ה- QA נכון לך, עד כמה אתה סקרן, אוהב ללמוד ולגלות דברים חדשים, בעל יכולת הבחנה בפרטים, בעל הבנה לוגית ועוד.
  • לאחר שקיבלת החלטה שזה אכן מה שאתה רוצה ללמוד חשוב שתבדוק בינך לבין עצמך מהי הדרך האולטימטיבית עבורך ללמוד – האם אתה אדם של מפגשים פיזיים וזקוק למורה פיסי מולך ולאינטראקציה עם אנשים או שיכולת הלמידה שלך גבוהות גם לבד ואז שיטת האונליין אכן מדויקת עבורך.
  • ברר מה כולל קורס QA אונליין, כמה שיעורים, כמה שעות, מי מעביר את השיעורים ובאיזו דרך, האם הלימוד כולל שיעורים בלבד או ליווי צמוד במהלך כל התקופה.
  • בדוק מה כוללים תכני הקורס, האם הלימוד כולל את כל מה שאתה אכן זקוק לו כדי לדעת וכדי למצוא עבודה לאחר סיום הלימודים או שלאחר הקורס תאלץ לקחת השתלמויות והדרכות נוספות בכדי להיות באמת מוכן לעבוד.
  • שים לב לניסיון של המדריכים, מה הניסיון שלהם, כמה שנים, עד כמה הם מעודכנים בעולם האמיתי או האם הם רק מבינים את הנושא באופן תיאורטי.

 

לסיכום,

לימודי QA יכולים להילמד הן במפגש פרונטלי והן בלימודי אונליין, לכל דרך היתרונות והחסרונות שלה, בחירה בדרך הלמידה הנכונה ביותר עבורך תאפשר לך למקסם את תהליך הלמידה ומציאת העבודה החלומית כמה שיותר מהר.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
פיתוח אפליקציות לאנדרואיד
אנדרואיד, היא אולי לא התוכנה החזקה בשוק אך היא בטח המצליחה והנמכרת ביותר. אנדרואיד, הידועה יותר...
קרא עוד »
אוג 02, 2021
קידום חנות וירטואלית
חנויות וירטואליות הן דרך מצוינת לקדם את המוצר והשירותים שלך. הרעיון של חנות וירטואלית אינו חדש. זה...
קרא עוד »
דצמ 22, 2022
שעון נוכחות: איך בוחרים את הסוג המתאים?
ניהול עובדים הוא בין הדברים החשובים ביותר בניהול העסק, משום שההון האנושי של החברה הוא לעיתים זה שיכול...
קרא עוד »
יונ 25, 2019