כמה נקודות שחשוב לבדוק לפני שעושים קורס QA אונליין

איזה התרגשות, אחרי חודשים רבים של התלבטויות ובירורים החלטת ללמוד Quality Assurance – בדיקות תוכנה.

אתה מתלבט רבות האם ללמוד בצורה פרונטלית, להגיע ללימודים אחת לשבוע למספר שעות או לנצל את הקידמה והאפשרות וללמוד קורס QA אונליין.

הלבטים רבים, הרבה מחשבות והרהורים מה באמת יהיה הכי נכון עבורך, האם להגיע פיסית לכיתת הלימוד או  ללמוד אונליין, לחסוך בזבוז זמן מיותר בכבישים ובפקקים וללמוד במקום הכי נוח ונעים עבורך – הבית שלך.

 

כמה נקודות שחשוב לבדוק לפני שעושים קורס QA אונליין

  • בראש ובראשונה האם נושא ה- QA נכון לך, עד כמה אתה סקרן, אוהב ללמוד ולגלות דברים חדשים, בעל יכולת הבחנה בפרטים, בעל הבנה לוגית ועוד.
  • לאחר שקיבלת החלטה שזה אכן מה שאתה רוצה ללמוד חשוב שתבדוק בינך לבין עצמך מהי הדרך האולטימטיבית עבורך ללמוד – האם אתה אדם של מפגשים פיזיים וזקוק למורה פיסי מולך ולאינטראקציה עם אנשים או שיכולת הלמידה שלך גבוהות גם לבד ואז שיטת האונליין אכן מדויקת עבורך.
  • ברר מה כולל קורס QA אונליין, כמה שיעורים, כמה שעות, מי מעביר את השיעורים ובאיזו דרך, האם הלימוד כולל שיעורים בלבד או ליווי צמוד במהלך כל התקופה.
  • בדוק מה כוללים תכני הקורס, האם הלימוד כולל את כל מה שאתה אכן זקוק לו כדי לדעת וכדי למצוא עבודה לאחר סיום הלימודים או שלאחר הקורס תאלץ לקחת השתלמויות והדרכות נוספות בכדי להיות באמת מוכן לעבוד.
  • שים לב לניסיון של המדריכים, מה הניסיון שלהם, כמה שנים, עד כמה הם מעודכנים בעולם האמיתי או האם הם רק מבינים את הנושא באופן תיאורטי.

 

לסיכום,

לימודי QA יכולים להילמד הן במפגש פרונטלי והן בלימודי אונליין, לכל דרך היתרונות והחסרונות שלה, בחירה בדרך הלמידה הנכונה ביותר עבורך תאפשר לך למקסם את תהליך הלמידה ומציאת העבודה החלומית כמה שיותר מהר.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
בניית חנות וירטואלית – לעשות את זה בצורה נכונה
אחת ההחלטות החשובות ביותר שיכול בעל עסק לקבל, זו החלטה להקים חנות וירטואלית באתר שלו. חנות שתשרת את...
קרא עוד »
ינו 08, 2020
לפי אילו משתנים כדאי לבחור שילוט דיגיטלי לעסקים
הצלחה בחיים תלויה בהרבה מאוד גורמים שפשוט אי אפשר לפרט את כולם כאן. אך מה שכן ניתן לומר בפה מלא זה כי...
קרא עוד »
דצמ 25, 2018
שיווק דיגיטלי בערבית
שיווק דיגיטלי היא אחת מאסטרטגיות השיווק הפופולריות ביותר בעולם. הסיבה לכך היא שהטכנולוגיה של היום...
קרא עוד »
נוב 14, 2022