למה כדאי שגם לכם יהיה גיבוי בענן

גיבוי בענן הוא רעיון נהדר. זה מאפשר לך לקבל גיבוי של הנתונים שלך למקרה שמשהו יקרה לשרת הראשי. מאמר זה יעסוק בגיבוי ושחזור של נתונים, לא בנתונים עצמם. גיבוי מתייחס לתהליך של אחסון עותק של הקבצים שלך במיקום אחר בכונן הקשיח או באמצעי אחסון אחר. שחזור מתייחס לתהליך של קבלת העותק בחזרה ממיקום הגיבוי שלך.

למה אתה צריך את זה? אם משהו קורה לשרת הראשי שלך, זה יכול לגרום להשבתה ולהשפיע על הפעילות העסקית שלך. הגיבויים שלך יאבדו וייתכן שתצטרך להתחיל הכל מחדש מאפס, גם אם הכל עדיין שם בשרת הראשי. משמעות הדבר עשויה להיות שאתה מאבד כל עבודה שנעשתה על ידי הצוות או הלקוחות שלך, כמו גם כל עבודה שנעשתה על ידי לקוחות אחרים המסתמכים על העבודה הזו כשהם צריכים אותה.

צרו קשר עם Mirage IT >>>

שומרים על כל המידע בטוח

אתה יכול גם לאבד מסמכים ומידע חשובים אם הם מאוחסנים בשרת משני או בכונן קשיח חיצוני, שיש בו כולנו יודעים שהענן הוא דרך מצוינת לחסוך זמן. אבל מה אם תוכל להשתמש בו גם כדי לשמור את הנתונים שלך? גיבוי בענן הוא סוג של גיבוי נתונים שבו הנתונים מאוחסנים בשרת, כגון Amazon S3 או Google Cloud Storage. ניתן לגשת לנתונים ולשחזר אותם מכל מחשב.

גיבוי בענן משמש בעיקר למטרות התאוששות מאסון, אולם הוא יכול לשמש גם כדרך לאחסן את הנתונים האישיים שלך לשמירה במקרה חירום. לספק אחסון הענן עשוי להיות שירות מקוון שעוזר לך לאחסן את הקבצים שלך, אך תצטרך לשלם עבור השירות כל חודש או שנה בהתאם לכמות שטח האחסון שאתה צריך. אתה יכול גם להשתמש בספקי אחסון בענן כמו Dropbox, Box ו-Google Drive כדי לאחסן את הקבצים שלך כך שהם נגישים מכל מכשיר או מחשב עם גישה לאינטרנט.

 

אהבתם את הפוסט? שתפו אותו בין חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

למה משמש PLA +?

גלילי נימה PLA הם מרכיב הכרחי עבור מדפסות תלת מימד. PLA הוא סוג של פלסטיק המשמש ליצירת אובייקטים תלת מימדיים ומוצרים אחרים. גליל נימה PLA

קרא עוד »

תוכנת sketchup 

Sketchup היא תוכנת מידול תלת מימד המאפשרת ליצור ולשתף מודלים תלת מימדיים. הוא משמש אדריכלים, מעצבים, מהנדסים, בנאים ורבים אחרים. Sketchup זמין עבור מחשבי Windows

קרא עוד »