למה כדאי שגם לכם יהיה גיבוי בענן

גיבוי בענן הוא רעיון נהדר. זה מאפשר לך לקבל גיבוי של הנתונים שלך למקרה שמשהו יקרה לשרת הראשי. מאמר זה יעסוק בגיבוי ושחזור של נתונים, לא בנתונים עצמם. גיבוי מתייחס לתהליך של אחסון עותק של הקבצים שלך במיקום אחר בכונן הקשיח או באמצעי אחסון אחר. שחזור מתייחס לתהליך של קבלת העותק בחזרה ממיקום הגיבוי שלך.

למה אתה צריך את זה? אם משהו קורה לשרת הראשי שלך, זה יכול לגרום להשבתה ולהשפיע על הפעילות העסקית שלך. הגיבויים שלך יאבדו וייתכן שתצטרך להתחיל הכל מחדש מאפס, גם אם הכל עדיין שם בשרת הראשי. משמעות הדבר עשויה להיות שאתה מאבד כל עבודה שנעשתה על ידי הצוות או הלקוחות שלך, כמו גם כל עבודה שנעשתה על ידי לקוחות אחרים המסתמכים על העבודה הזו כשהם צריכים אותה.

צרו קשר עם Mirage IT >>>

שומרים על כל המידע בטוח

אתה יכול גם לאבד מסמכים ומידע חשובים אם הם מאוחסנים בשרת משני או בכונן קשיח חיצוני, שיש בו כולנו יודעים שהענן הוא דרך מצוינת לחסוך זמן. אבל מה אם תוכל להשתמש בו גם כדי לשמור את הנתונים שלך? גיבוי בענן הוא סוג של גיבוי נתונים שבו הנתונים מאוחסנים בשרת, כגון Amazon S3 או Google Cloud Storage. ניתן לגשת לנתונים ולשחזר אותם מכל מחשב.

גיבוי בענן משמש בעיקר למטרות התאוששות מאסון, אולם הוא יכול לשמש גם כדרך לאחסן את הנתונים האישיים שלך לשמירה במקרה חירום. לספק אחסון הענן עשוי להיות שירות מקוון שעוזר לך לאחסן את הקבצים שלך, אך תצטרך לשלם עבור השירות כל חודש או שנה בהתאם לכמות שטח האחסון שאתה צריך. אתה יכול גם להשתמש בספקי אחסון בענן כמו Dropbox, Box ו-Google Drive כדי לאחסן את הקבצים שלך כך שהם נגישים מכל מכשיר או מחשב עם גישה לאינטרנט.

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך להתמודד עם תקלות במערכות של הארגון?
המערכות של הארגון הן ללא ספק חשובות במיוחד, בין אם אלה מערכות ניהול או גיבוי נתונים ובין א מדובר...
קרא עוד »
ינו 26, 2020
כיצד נמדדת טיבה של חברת קידום אתרים?
כל עסק רוצה להיות במקומות הראשונים בגוגל וזאת בגלל שברגע שאתה במקום הראשון, השני או אפילו השלישי יהיו...
קרא עוד »
דצמ 26, 2018
איך לייעל את שיווק העסק באינטרנט?
אם עד לתקופה האחרונה עסקים רבים השקיעו זמן ומשאבים בשיטות פרסום מסורתיות, כיום ניתן לראות שינוי...
קרא עוד »
אוק 24, 2019